4-takt olej do snežných fréz 5W30 0,6l

Číslo produktu: 112899 Obmedzené množstvo
Vrátane 20% DPH, plus Náklady na dopravu
  • … Hochwertiges Winter-Motorenöl
  • Speziell für 4-Takt-Benzin-Schneefräsen und -Motoren
  • Für luftgekühlte Klein-Motoren im Wintereinsatz
  • Typ SAE 5W-30
  • Inhalt: 0,6 Liter

Náš vysoko výkonný zimný motorový olej / olej do snehových fréz na výmenu oleja na našich snehových frézach.

Motorový olej špeciálne na zimné použitie

Olej bol špeciálne vyvinutý pre vzduchom chladené motory, ktoré pracujú pri nízkych vonkajších teplotách. Preto ponúka obzvlášť dobré vlastnosti na prevádzku vašej snehovej frézy, ale aj vašej lištovej kosačky AL-KO alebo traktora pri použití v zimnom období na odpratávanie snehu. Použite ho pre štvortaktné motory a získate potrebnú ochranu, ktorá je potrebná pre nepriaznivejšie prevádzkové podmienky. Vďaka vynikajúcim prietokovým vlastnostiam v chladnom počasí je možné opotrebenie motora znížiť na minimum a zjednodušiť studené štarty.

Kúpte si príslušenstvo pre snehové frézy a snehové frézy

Kúpte si originálne príslušenstvo od spoločnosti AL-KO - tu vo webovom obchode alebo v špecializovaných predajniach. Nájdete špeciálny olej na vyfukovanie snehu, snehové reťaze a montážne rámy s ovládacími páčkami na upgrade trávnikových traktorov AL-KO na snehové frézy.

Technická špecifikácia

Značka AL-KO

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.