AKU fúkač lístia LB 4060 Li (bez akumulátora)

Číslo produktu: 113610 Obmedzené množstvo
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Bezkáblové fúkaniezvlášť silný a ľahký fúkač lístia
  • flexibilný v oblasti nasadenia vďaka dvom rozdielnym rúrovým nadstavcom
  • pohodlne nastaviteľný prúd vzduchu cez otočný regulátor
  • priestorovo úsporné uloženie, pretože rúrový nadstavec je jednoducho odoberateľný
  • model z <a title="rodiny EnergyFlex" href="https://www.al-ko.com/shop/sk/energyflex" target="_blank" style="color:#E30613">rodiny EnergyFlex</a>, preto <b>bez</b>akumulátora a nabíjačky

Zákazníci tiež často kupujú...

79,90 €
Tento produkt
179,00 €
Skladom
154,90 €
Skladom

Celková cena za všetky produkty

413,80 € *

Výhody

AL-KO 36 V

AL-KO 36 V

With trimmers, hedge trimmers and leaf blowers, the AL-KO 36 V family offers multiple garden tools that can be operated with the same battery.

One battery for all

One battery for all

Mowing the lawn, cutting the hedge or blowing the autumn leaves together with one and the same battery – no problem with the AL-KO 36V family. Best of all, the battery and charger are already included with the lawnmowers, so that only the appropriate handheld tools (without battery) have to be purchased.

Technická špecifikácia

Typ pohonu AKU
Akumulátorová rada AL-KO 36 V
Hmotnosť netto v kg 1.7 KG
Hmotnosť brutto v kg 3.6 KG
Možnosť vysávanie lístia? nie
Rýchlosť vzduchu při foukání 250 KMH
Objem vzduchu v m³ / h 330 MQH
Dĺžka krabice v cm 50 CM
Kompatibilná batéria 113280, 113524
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 96
Prípojka potrubia 2
Značka AL-KO
Max.prevádzka 5 Ah Aku v min. 40 MIN
Max.prevádzka 4 Ah Aku v min. 30 MIN
Produktový rad Comfort
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (2.7MB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.