Upozorňujeme, že všetky objednávky s platbou prijatou po 20.12.2022 budú pravdepodobne odoslané až 09.01.2023. Ďakujeme za pochopenie!

AKU fúkač lístia LB 4060 Li (bez akumulátora)

Číslo produktu: 113610 Obmedzené množstvo
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Bezkáblové fúkaniezvlášť silný a ľahký fúkač lístia
  • flexibilný v oblasti nasadenia vďaka dvom rozdielnym rúrovým nadstavcom
  • pohodlne nastaviteľný prúd vzduchu cez otočný regulátor
  • priestorovo úsporné uloženie, pretože rúrový nadstavec je jednoducho odoberateľný
  • model z <a title="rodiny EnergyFlex" href="https://www.al-ko.com/shop/sk/energyflex" target="_blank" style="color:#E30613">rodiny EnergyFlex</a>, preto <b>bez</b>akumulátora a nabíjačky

Zákazníci tiež často kupujú...

Celková cena za všetky produkty

413,80 € *

Výhody

Energy Flex

Energy Flex

With trimmers, hedge trimmers and leaf blowers, the EnergyFlex family offers multiple garden tools that can be operated with the same battery.

Mowing the lawn, cutting the hedge or blowing the autumn leaves together with one and the same battery – no problem with the AL-KO 36V family. Best of all, the battery and charger are already included with the lawnmowers, so that only the appropriate handheld tools (without battery) have to be purchased.

Technická špecifikácia

Značka AL-KO
Produktový rad Comfort
Kompatibilná batéria 113280, 113524
Rýchlosť vzduchu při foukání 250 KMH
Objem vzduchu v m³ / h 330 MQH
Hmotnosť netto v kg 1.7 KG
Typ pohonu AKU
Max.prevádzka 5 Ah Aku v min. 40 MIN
Akumulátorová rada AL-KO 36V
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 96
Max.prevádzka 4 Ah Aku v min. 30 MIN
Hodnota vibrácií (m/s^2) 2
Akustický tlak v LpA [dB (A)] 79
Hodnota K (m/s^2) 1.5
Odchýlka KpA [dB (A)] 3
Možnosť vysávanie lístia? nie
Akustický výkon LwA [dB (A)] 95
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.