Vážení zákazníci , dovoľujeme si vás upozorniť, že všetky objednávky, ktoré boli prijaté po 20.12.2023, budú odoslané až 8.1.2024.

AKU opasok pre batériu BBA 40 36 V

Číslo produktu: 113786 Obmedzené množstvo
Vrátane 20% DPH, plus Náklady na dopravu
  • S ručným náradím AL-KO 36 V sa teraz pracuje ešte pohodlnejšie, pretože odteraz sa akumulátor môže nosiť na opasku a nie v náradí.
  • Vysoký komfort nosenia vďaka špeciálnemu polstrovaniu
  • Optimálna voľnosť pohybu vďaka oddeleniu pásu a nástroja jedným kliknutím
  • Odľahčenie ramien, a tým pohodlnejšia práca a možnosť dlhších intervalov
  • Batéria nie je súčasťou dodávky

Zákazníci tiež často kupujú...

44,90 €
Tento produkt
179,00 €
Skladom
154,90 €
Skladom

Celková cena za všetky produkty

378,80 € *

 

Vaša výhoda:
Batériový pás je dodávaný vrátane adaptéra a možno ho použiť pre nasledujúce produkty z radu 36 V:

 

Fúkač lístia LB 4060
Vysávač lístia LBV 4090
Trimmer GT 4030
Nožnice na živý plot HT 4055
Reťazová píla CS 4030
Multitool MT 40

Kúpiť batériový pás BBA

 

Jednoducho si zakúpte batériový pás AL-KO BBA 40 v našom online obchode alebo si nájdite predajcu vo vašom okolí. Výrazne vás podporuje pri práci v záhrade

 

 

 

Technická špecifikácia

Typ pohonu AKU
Akumulátorová rada AL-KO 36 V
Kompatibilná batéria 113280, 113524
Značka AL-KO

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.