AKU plotostrih HT 1845 SET

Číslo produktu: 113939 Obmedzené množstvo
OxSaleableIsNotOne: 0 Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Ľahké, praktické a presné 18 V akumulátorové nožnice na živý plot vrátane akumulátora a nabíjačky
  • Diamantom brúsená, protibežne rotujúca 45 cm dlhá bezpečnostná čepeľ
  • Indikátor nabitia batérie
  • Pohodlná okrúhla rukoväť s mäkkým povrchom
  • Odolné, robustné puzdro s priehľadným bezpečnostným krytom

Akumulátorové nožnice na živý plot AL-KO HT 1845 -18 V BOSCH HOME AND GARDEN COMPATIBLE  vrátane akumulátora a nabíjačky 

S akumulátorovými nožnicami na živý plot AL-KO HT 1845 a ich diamantom brúsenou čepeľou je strihanie živého plotu jednoduché - či už ide o bežnú prácu, alebo o špecifický dizajn vašej záhradnej výsadby. Vysokokvalitný 45 cm bezpečnostný nôž zabezpečuje rýchly a presný rez s optimálnou ochranou človeka a stroja.
Veľmi ľahký a od elektrickej siete nezávislý akumulátorový plotostrih vám umožní pohodlný akčný rádius bez zamotania kábla a eliminuje nebezpečenstvo neúmyselného prestrihnutia elektrického kábla. Ergonomicky tvarovaná rukoväť zabezpečuje jednoduchú manipuláciu pre bezpečnú a pohodlnú prácu v akejkoľvek polohe.
Model HT 1845 je napájaný 18 V akumulátorom AL-KO BOSCH HOME AND GARDEN COMPATIBLE. V prípade potreby môžete tento systém batérií použiť na prevádzku rôznych nástrojov AL-KO s jednou a tou istou batériou - a ušetriť peniaze.
Uzavreté púzdro slúži na uloženie nožníc na živý plot spôsobom, ktorý je šetrný k zariadeniu.

Technické údaje akumulátorových nožníc na živý plot AL-KO HT 1845

Protibežne rotujúci, diamantom brúsený bezpečnostný nôž má dĺžku rezu 45 cm a čistý rez bez toho, aby sa zasekával. Hrúbka rezu je 15 mm.
Akumulátorové nožnice na živý plot HT 1845 sú s hmotnosťou iba 2,0 kg (bez akumulátora) výrazne ľahšie ako akýkoľvek benzínový model. Náradie s elektromotorom s nízkymi vibráciami a dobrým rozložením hmotnosti, ako aj ergonomické rukoväte umožňujú špičkové vyvážené ovládanie náradia a obzvlášť neunavujúcu prácu, napríklad na vysokých živých plotoch!
S akumulátorom AL-KO 18 V BOSCH HOME AND GARDEN COMPATIBLE Li-Ion máte k dispozícii rôzne časy chodu a nabíjania, pretože si môžete vybrať zo štyroch rôznych veľkostí Ah. Môžete si vybrať medzi 2,5/4/5 a 6 Ah batériami. Prázdna batéria sa dobíja 60 až 130 minút. (V závislosti od kapacity batérie je čas nabíjania 60 až 130 minút. Na ešte rýchlejšie nabíjanie možno použiť aj rýchlonabíjačku batérií FC100 Li). Li-Ion batéria je veľmi odolná, nenáročná na údržbu a ľahko a pohodlne sa nabíja bez samovybíjania alebo pamäťového efektu. 

Balenie obsahuje 2,5 Ah batériu a nabíjačku.

S radom akumulátorov AL-KO 18 V Bosch Home & Garden Compatible ste vďaka nášmu početnému záhradnému náradiu dokonale vybavení na každé použitie. Okrem toho sú batérie a nabíjačky kompatibilné so všetkými nástrojmi rôznych výrobcov, ktoré pracujú s 18 V batériovým systémom Bosch Home and Garden.

Kúpiť akumulátorové nožnice na živý plot AL-KO HT 1845 

Akumulátorové nožnice na živý plot HT 1845 si môžete kúpiť v našom internetovom obchode alebo u niektorého z našich špecializovaných predajcov. Je to najľahší model spomedzi kvalitných nožníc na živý plot AL-KO a optimálne sa hodí pre menšie záhrady.
 

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 113939
EAN 4003718062571
Hmotnosť netto v kg 2 KG
Rozmer výška v cm bez kartóne 15 CM
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 86 CM
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 19 CM
Počet otáčok v ot./min 2600
Nastavenie uhla No
Produktový rad Comfort
Značka AL-KO

Power supply

Typ pohonu AKU
Akumulátorová rada AL-KO 18 V Bosch H&G compat.
Kompatibilná batéria 113893, 113894, 113895, 113896
Max.prevádzka 2,5Ah Aku v min. 65 MIN
Max.prevádzka 4 Ah Aku v min. 104 MIN
Max.prevádzka 5 Ah Aku v min. 130 MIN
Počet slotov na akumulátor 1 ST

Cutting System

Dĺžka rezu v mm 450 MM
Princíp kosenia protibežný bezpečnostný nôž

Handle system

Nastaviteľná rukoväť nie

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (3.82MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (105.36KB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.