AKU plotostrih HT 4055 Li

Číslo produktu: 113609 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
We cannot give an exact delivery date at the moment.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Ľahké, obratné nožnice s dĺžkou lišty 55 cm, pohodlným úchopom a kvalitným spracovaním z rady 36 V
  • Bezhlučná a bezemisné starostlivosť o Váš živý plot
  • Diamantom brúsené nože
  • 40 V Li-Ion akumulátor: krátka doba nabíjania, dlhá životnosť
  • Batéria a nabíjačka nie sú súčasťou balenia

 

Perfektný strih pre Váš živý plot, bez emisií a bez prekážajúcich káblov - v obvyklej AL-KO kvalite. To predstavuje výkonný a obratný plotostrih z radu 36 V.


S akumulátorovým plotostrihom AL-KO HT 4055 Li s diamantom brúsenými nožmi Vám pôjde údržba živého plota rýchlo od ruky. Žacia lišta z kvalitného materiálu s dĺžkou 55 cm pre presný a bezpečný strih
Jeden akumulátor - veľa pomocníkov pre Vašej záhradu: HT 4055 Li je súčasťou Vašej rodiny 36 V. Ak už prístroj rady 36 V vlastníte, jednoducho vložíte Váš akumulátor do nožníc HT 4055. Pokiaľ ide o Váš prvý prístroj z radu 36 V, odporúčame dokúpiť akumulátor a nabíjačku, ktoré nie sú súčasťou balenia.

 

Technické detaily AL-KO HT 4055 Li-Ion

 

Protibežné, diamantom brúsené nože s dĺžkou 55 cm zaistí čistý strih vetvičiek až do priemeru 20 mm.


Akumulátorový plotostrih HT 4055 sú s 3,9 kg (vrátane batérie) stále výrazne ľahší než akýkoľvek benzínový typ. Nízkovibračný elektromotor, dobré vyváženie prístroja a ergonomicky tvarované držadlo zaisťujú bezpečné a neunavujúce ovládanie stroja, najmä pri práci vo väčšej výške. Vysoko kvalitné, robustné spracovanie zaisťuje dlhú životnosť výrobku.

S plne nabitým Li-Ion 40V / 5Ah akumulátorom môžete pracovať až 140 minút. Nabitie akumulátora potom trvá max. 120 minút. Ak máte k dispozícii ďalší akumulátor, môžete teda pracovať takmer nepretržite. Li-Ion akumulátory majú dlhú životnosť, sú bezúdržbové, netrpia samovybíjaním ani pamäťovým efektom

 

Poznámka: Uvedená doba prevádzky na batériu je len orientačná a závisí od mnohých faktorov (teplota, hustota živého plota atď.).

Akumulátorové nožnice HT 4055 Li Kde kúpiť & Alternatívy

 

Akumulátorové nožnice HT 4055 Li-Ion môžete kúpiť v našom internetovom obchode, alebo u niektorého z našich špecializovaných predajcov. Pokiaľ zháňate výkonnejší plotostrih s dlhšou lištou a nevadí Vám elektrický kábel, odporúčame vám napríklad model HT 700.

 

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 113609
EAN 4003718058444
Hmotnosť netto v kg 2.5 KG
Hmotnosť brutto v kg 4.78 KG
Počet otáčok v ot./min 1400
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 87
Značka AL-KO
Produktový rad Comfort

Power supply

Typ pohonu AKU
Akumulátorová rada AL-KO 36 V
Kompatibilná batéria 113280, 113524
Max.prevádzka 4 Ah Aku v min. 120 MIN
Max.prevádzka 5 Ah Aku v min. 140 MIN

Cutting System

Dĺžka rezu v mm 550 MM
Princíp kosenia protibežný bezpečnostný nôž

Handle system

Nastaviteľná rukoväť nie

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (7.39MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (231.54KB)
Pred. č.: 113786 Obmedzené množstvo
39,90 €
Pred. č.: 113524 Skladom
169,00 €
Pred. č.: 113281 Skladom
49,90 €
Pred. č.: 113280 Skladom
149,00 €
Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.