AKU plotostrih HT 4055 Li

Číslo produktu: 113609 Skladom
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Ľahké, obratné nožnice s dĺžkou lišty 55 cm, pohodlným úchopom a kvalitným spracovaním z rady ENERGY FLEX
  • Bezhlučná a bezemisné starostlivosť o Váš živý plot
  • Diamantom brúsené nože
  • 40 voltovej Li-Ion akumulátor: krátka doba nabíjania, dlhá životnosť
  • Batérie a nabíjačka nie sú súčasťou balenia

Zákazníci tiež často kupujú...

Pred. č.: 113609
109,00 €
Tento produkt

Celková cena za všetky produkty

427,00 € *


Perfektný strih pre Váš živý plot, bez emisií a bez prekážajúcich káblov - v obvyklej AL-KO kvalite. To predstavujú výkonné a obratné nožnice na živý plot z radu ENERGY FLEX.


S akumulátorovými nožnicami AL-KO HT 4055 Li s diamantom brúsenými nožmi Vám pôjde údržba živého plota rýchlo od ruky. Žacia lišta z kvalitného materiálu s dĺžkou 55 cm pre presný a bezpečný strih
Jeden akumulátor - veľa pomocníkov pre Vašej záhradu: HT 4055 Li je súčasťou Vašej rodiny ENERGY FLEX. Ak už prístroj rady ENERGY FLEX vlastníte, jednoducho vložíte Váš akumulátor do nožníc HT 4055. Pokiaľ ide o Váš prvý prístroj z radu ENERGY FLEX, odporúčame dokúpiť akumulátor a nabíjačku, ktoré nie sú súčasťou balenia.


Technické detaily AL-KO HT 4055 Li-Ion

Protibežné, diamantom brúsené nože s dĺžkou 55 cm zaistí čistý strih vetvičiek až do priemeru 20 mm.


Akumulátorové nožnice HT 4055 sú s 3,9 kg (vrátane batérie) stále výrazne ľahšie než akýkoľvek benzínový typ. Nízkovibračnej elektromotor, dobré vyváženie prístroje a ergonomicky tvarované držadlo zaisťujú bezpečné a neunavujúci ovládanie stroja, najmä pri práci vo väčšej výške. Vysoko kvalitné, robustné spracovanie zaisťuje dlhú životnosť výrobku.

S plne nabitým Li-Ion 40V / 5Ah akumulátorom môžete pracovať až 140 Minút. Nabitie akumulátora potom trvá max. 120 Minút. Ak máte k dispozícii ďalší akumulátor, môžete teda pracovať takmer nepretržite. Li-Ion akumulátory majú dlhú životnosť, sú bezúdržbové, netrpia samovybíjaním ani pamäťovým efektom

Poznámka: Uvedená doba prevádzky na batériu je len orientačná a závisí od mnohých faktorov (teplota, hustota živého plota atď.).


Akumulátorové nožnice HT 4055 Li Kde kúpiť & Alternatívy

Akumulátorové nožnice HT 4055 Li-Ion môžete kúpiť priamo v našom webshope, alebo u našich predajcov. Pokiaľ zháňate výkonnejší nožnice na živý plot s dlhšou lištou a nevadí Vám elektrický kábel, mohli by sme Vám odporučiť napríklad model HT 700.


Výhody

Aby živé ploty zostali husté a krovinaté, mali by byť strihané do tvaru lichobežníka, to znamená dole širší než hore. Tým možno zabrániť strate olistenia spodných konárov kvôli nedostatku svetla.

Multifunkčný sprej má nielen vynikajúce mazacie vlastnosti – uvoľňuje ale aj usadený materiál, hrdzu, ošetruje a čistí.

Perfektne strihané menšie až veľké kríky nie sú vďaka silným, spoľahlivým a pohodlným plotostrihom AL -KO žiadny problém.

Trvale ostré, diamantom ostrené nože zaručujú čistý strih. Protinárazová ochrana chráni nôž pri zastrihovaní blízko pri zemi a pozdĺž stien, tulec zároveň slúži ako držiak na stenu.

With trimmers, hedge trimmers and leaf blowers, the EnergyFlex family offers multiple garden tools that can be operated with the same battery.

Technická špecifikácia

Značka AL-KO
Produktový rad Comfort
Princíp kosenia protibežný bezpečnostný nôž
Max.prevádzka 5 Ah Aku v min. 140 MIN
Dĺžka rezu v mm 550 MM
Kompatibilná batéria 113280|113524
Hmotnosť netto v kg 2.5 KG
Hodnota K (m/s^2) 1
Akustický tlak v LpA [dB (A)] 64
Maximálna šírka rezu v mm 20 MM
Počet otáčok v ot./min 1400
Max.prevádzka 4 Ah Aku v min. 120 MIN
Hodnota vibrácií (m/s^2) 2.5
Akumulátorová rada AL-KO Energy Flex 36V
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 87
Typ pohonu AKU
Typ noža brúsený diamantom
Odchýlka KpA [dB (A)] 3
Akustický výkon LwA [dB (A)] 84
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.