AKU plotostrih HTA 4045 Li nadstavec na MT 40 Li

Číslo produktu: 113613 Obmedzené množstvo
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Hedge trimmer attachment for the MT 40 cordless multi-tool base unit
  • 45 cm long diamond-cut safety blade
  • Working height up to 3.5 m with extension shaft
  • Safe, effortless guidance thanks to the carrying strap
  • Quiet, emission-free and independent of the mains with the battery-operated MT 40 basic device from the EnergyFlex family

Zákazníci tiež často kupujú...

84,90 €
Tento produkt
44,90 €
Obmedzené množstvo

Celková cena za všetky produkty

129,80 € *

Plotostrih pre základnú jednotku Multitool MT 40 Li. Vybavený predlžovacou tyčou môže strihať aj vysoký živý plot (až do 3,5 metra) - bez nutnosti používať rebrík. Nízka hmotnosť v spojení s dodávaným popruhom výrazne uľahčujú prácu.Tichý , bez kábla a emisíí. Pre individuálne nastavenie možno lištu nastaviť až do 7-ich polôh.

Zo série EnergyFlex.

Technická špecifikácia

Značka AL-KO
Produktový rad Comfort
Akumulátorová rada AL-KO Energy Flex 36V
Princíp kosenia protibežný bezpečnostný nôž
Maximálna šírka rezu v mm 20 MM
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 211
Typ noža brúsený diamantom
Hmotnosť netto v kg 2.3 KG
Počet otáčok v ot./min 1300
Dĺžka rezu v mm 450 MM
Typ pohonu AKU
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.