AKU plotostrih solo HT 4260 Power Flex

Číslo produktu: 127440 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Výkonné akumulátorové nožnice na živý plot radu POWER FLEX
  • Protibežné bezpečnostné nože
  • Pohodlná práca vďaka nízkej hmotnosti a nastaviteľnému držadlu.
  • Akumulátor umiestnený v opaskové vrecku a nesený ramenným popruhom - nutné príslušenstvo (Číslo výrobku: 127 442)
  • Bezhlučná a bezemisné prevádzka vďaka akumulátorovej pohonu POWER FLEX - 42V / 7,5 Ah (akumulátor a nabíjačka nie je súčasťou balenia)

Vysoko kvalitný strih, jednoduché ovládanie a údržba, to predstavujú akumulátorové nožnice na živý plot HT 4260 radu POWER FLEX.


Flexibilné údržba živých plotov bez prekážajúcich káblov - napriek tomu s profesionálnymi výsledkami. S akumulátorovými nožnicami solo® by AL-KO HT 4260 radu POWER FLEX nemusíte robiť kompromisy - iba využívate všetky výhody akumulátorového prevádzky pre efektívny postup práce, predovšetkým na väčších plochách.

Technické detaily: solo® by AL-KO akumulátorové nožnice na živý plot HT 4260

Vysoko kvalitný žacia lišta s protibežnými bezpečnostnými nožmi s dĺžkou 60 cm a priemerom strihu až 28 mm pre precízny strih i pri nasadení na väčšej ploche. Akumulátorové nožnice HT 4260 sú poháňané výkonným akumulátorom radu POWER FLEX. Náklady na obstaranie vysoko výkonného akumulátora sa veľmi skoro vrátia, pretože rovnaký akumulátor môžete použiť pre celý rad výrobkov POWER FLEX. Podľa potreby môžete zvoliť rýchlosť ECO-Speed ​​alebo Power-Speed ​​(1.200 / 1.500 ot / min). Hmotnosť prístroja činí len 3,3 Kg (bez akumulátora). Vďaka akumulátorovej prevádzke je zaistený veľký akčný rádius, nezávislosť an elektrickej sieti, bez obáv z nechceného preseknutia prívodného kábla. V spojení s dlhou výdržou akumulátora POWER FLEX - 42 V / 7,5 Ah postupuje práce rýchlo dopredu. Akumulétor ponúka prevádzkovú dobu až 150 min / 200 min (bez záťaže / v záťaži), doba nabíjania je ca 2,5 hodiny. Li-Ion akumulátory majú dlhú životnosť, sú bezúdržbové, netrpia samovybíjaním ani pamäťovým efektom. O aktuálnom stave nabitia akumulátora Vás informuje LED kontrolka. Nízkovibračnej bezuhlíkový elektromotor poslednej generácie spolu s vynikajúcou ergonómiou a nastaviteľným držadlom (v rozsahu 90 ° - 0 ° - 90 °) zaistí bezpečné ovládanie prístroja v každej polohe.

Poznámka: Uvedená doba prevádzky na batériu je len orientačná a závisí od mnohých ďalších faktorov (teplota vzduchu, priemer konárov, hustota živého plota atď.).
Akumulátorové nožnice na živý plot HT 4260 je možné prevádzkovať len s našim chrbtovým popruhom s vreckom na akumulátor (Číslo výrobku: 127442). Tým zostáva veľký a ťažký akumulátor pohodlne na tele a nezvyšuje hmotnosť prístroja.


Akumulátorové nožnice na živý plot HT 4260: Kde kúpiť & Alternatívy

solo® by AL-KO nožnice na živý plot HT 4260 z rady POWER FLEX môžete kúpiť priamo v našom webshope, alebo u našich predajcov. Akumulátor POWER FLEX (Číslo výrobku: 127 390) a nabíjačka (Číslo výrobku: 127 391) nie sú súčasťou balenia.
Pre prevádzku prístroja potrebujete chrbtový popruh BTA 42 (Číslo výrobku: 127442) a (pokiaľ ide o Váš prvý stroj radu POWER FLEX), tiež akumulátor (Číslo výrobku: 127 390) a nabíjačku (Číslo výrobku: 127 391).

Technická špecifikácia

Značka solo by AL-KO
Produktový rad Premium
Princíp kosenia protibežný bezpečnostný nôž
Akustický tlak v LpA [dB (A)] 80
Odchýlka KpA [dB (A)] 2
Maximálna šírka rezu v mm 28 MM
Typ noža brúsený diamantom
Akumulátorová rada AL-KO Power Flex 42V max.
Hodnota vibrácií (m/s^2) 1.8
Max.prevádzka 7,5Ah Aku v min. 150 MIN
Dĺžka rezu v mm 600 MM
Kompatibilná batéria 113280|113524|127390
Akustický výkon LwA [dB (A)] 93
Počet otáčok v ot./min 1500
Hmotnosť netto v kg 2.6 KG
Typ pohonu AKU
Nabíjací čas 7,5Ah Aku v min. 150 MIN
Hodnota K (m/s^2) 1
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 95
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.