Vážení zákazníci , dovoľujeme si vás upozorniť, že všetky objednávky, ktoré boli prijaté po 20.12.2023, budú odoslané až 8.1.2024.

AKU plotostrih solo HT 4260 solo® by AL-KO 36 V

Číslo produktu: 127440 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
NoStockAndUnderStockNotAllowed
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Výkonné akumulátorové nožnice na živý plot radu solo® by AL-KO 36 V
  • Protibežné bezpečnostné nože
  • Pohodlná práca vďaka nízkej hmotnosti a nastaviteľnému držadlu.
  • Akumulátor umiestnený v opaskové vrecku a nesený ramenným popruhom - nutné príslušenstvo (Číslo výrobku: 127 442)
  • Bezhlučná a bezemisné prevádzka vďaka akumulátorovej pohonu solo® by AL-KO 36 V - 42V / 7,5 Ah (akumulátor a nabíjačka nie je súčasťou balenia)

Vysoko kvalitný strih, jednoduché ovládanie a údržba, to predstavujú akumulátorové nožnice na živý plot HT 4260 radu solo® by AL-KO 36 V.


Flexibilné údržba živých plotov bez prekážajúcich káblov - napriek tomu s profesionálnymi výsledkami. S akumulátorovými nožnicami solo® by AL-KO HT 4260 radu solo® by AL-KO 36 V nemusíte robiť kompromisy - iba využívate všetky výhody akumulátorového prevádzky pre efektívny postup práce, predovšetkým na väčších plochách.

Technické detaily: solo® by AL-KO akumulátorové nožnice na živý plot HT 4260

Vysoko kvalitný žacia lišta s protibežnými bezpečnostnými nožmi s dĺžkou 60 cm a priemerom strihu až 28 mm pre precízny strih i pri nasadení na väčšej ploche. Akumulátorové nožnice HT 4260 sú poháňané výkonným akumulátorom radu solo® by AL-KO 36 V. Náklady na obstaranie vysoko výkonného akumulátora sa veľmi skoro vrátia, pretože rovnaký akumulátor môžete použiť pre celý rad výrobkov solo® by AL-KO 36 V. Podľa potreby môžete zvoliť rýchlosť ECO-Speed ​​alebo Power-Speed ​​(1.200 / 1.500 ot / min). Hmotnosť prístroja činí len 3,3 Kg (bez akumulátora). Vďaka akumulátorovej prevádzke je zaistený veľký akčný rádius, nezávislosť an elektrickej sieti, bez obáv z nechceného preseknutia prívodného kábla. V spojení s dlhou výdržou akumulátora solo® by AL-KO 36 V - 42 V / 7,5 Ah postupuje práce rýchlo dopredu. Akumulétor ponúka prevádzkovú dobu až 150 min / 200 min (bez záťaže / v záťaži), doba nabíjania je ca 2,5 hodiny. Li-Ion akumulátory majú dlhú životnosť, sú bezúdržbové, netrpia samovybíjaním ani pamäťovým efektom. O aktuálnom stave nabitia akumulátora Vás informuje LED kontrolka. Nízkovibračnej bezuhlíkový elektromotor poslednej generácie spolu s vynikajúcou ergonómiou a nastaviteľným držadlom (v rozsahu 90 ° - 0 ° - 90 °) zaistí bezpečné ovládanie prístroja v každej polohe.

Poznámka: Uvedená doba prevádzky na batériu je len orientačná a závisí od mnohých ďalších faktorov (teplota vzduchu, priemer konárov, hustota živého plota atď.).
Akumulátorové nožnice na živý plot HT 4260 je možné prevádzkovať len s našim chrbtovým popruhom s vreckom na akumulátor (Číslo výrobku: 127442). Tým zostáva veľký a ťažký akumulátor pohodlne na tele a nezvyšuje hmotnosť prístroja.


Akumulátorové nožnice na živý plot HT 4260: Kde kúpiť & Alternatívy

solo® by AL-KO nožnice na živý plot HT 4260 z rady solo® by AL-KO 36 V môžete kúpiť priamo v našom webshope, alebo u našich predajcov. Akumulátor solo® by AL-KO 36 V (Číslo výrobku: 127 390) a nabíjačka (Číslo výrobku: 127 391) nie sú súčasťou balenia.
Pre prevádzku prístroja potrebujete chrbtový popruh BTA 42 (Číslo výrobku: 127442) a (pokiaľ ide o Váš prvý stroj radu solo® by AL-KO 36 V), tiež akumulátor (Číslo výrobku: 127 390) a nabíjačku (Číslo výrobku: 127 391).

Technická špecifikácia

Typ pohonu AKU
Akumulátorová rada AL-KO 36 V
Hmotnosť netto v kg 2.6 KG
Hmotnosť brutto v kg 3.2 KG
Počet otáčok v ot./min 1500
Dĺžka krabice v cm 106 CM
Kompatibilná batéria 113280, 113524, 127390
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 95
Princíp kosenia protibežný bezpečnostný nôž
Dĺžka rezu v mm 600 MM
Značka solo® by AL-KO
Produktový rad Premium

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.