AKU prevzdušňovač AR 1835

Číslo produktu: 113921 Skladom
expected to be with you on 20.06.2024
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Praktický a ľahký akumulátorový prevzdušňovač trávnika s deliteľným hriadeľom (batéria a nabíjačka nie sú súčasťou dodávky)
  • Prevzdušňuje a odstraňuje trávnikovú plsť a mach
  • Na prevzdušnenie pôdy a prípravu na siatie
  • Rukoväť s mäkkým povrchom a indikátorom nabitia batérie
  • Na odstraňovanie buriny v zeleninovej záhrade
  • Vysoká účinnosť vďaka 24 oceľovým pružinám
  • Pracovná šírka 2 x 170 mm

Zákazníci tiež často kupujú...

99,90 €
Tento produkt
59,90 €
Obmedzené množstvo
54,90 €
Skladom
Pred. č.: 113897 Podrobnosti
34,90 €
Skladom

Celková cena za všetky produkty

249,60 €

Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu

Akumulátorový prevzdušňovač trávnika AL-KO AR 1835 - 18 V BOSCH HOME AND GARDEN COMPATIBLE 

S aku prevzdušňovačom trávnika AR 1835 poskytnete svojej pôde opäť dostatok "vzduchu na dýchanie". Váš trávnik sa prevzdušní a zároveň sa odstráni mach a trávna plsť. Je to tiež ideálny nástroj na odstraňovanie buriny v zeleninovej záhrade. Prevzdušňovač trávnika rozdrví hrubý materiál a optimálne pripraví zeleninovú záhradu na výsev. Váš trávnik sa prevzdušní a zároveň sa odstráni mach a trávna plsť. Váš všestranný záhradný pomocník - extrémne ľahký, priestorovo úsporný a bez emisií.

Technické údaje aku prevzdušňovača trávnika AL-KO AR 1835

Tento všestranný záhradný pomocník s deliteľným hriadeľom má pracovnú šírku 350 mm a hmotnosť len 4,8 kg (bez akumulátora). Rýchlosť otáčania je 250 otáčok za minútu. Vďaka 24 oceľových pružínám pracujete s vysokou účinnosťou. Deliteľná hriadeľ zabezpečuje priestorovo úsporné skladovanie. Mäkká rukoväť na dotyk v kombinácii s druhou okrúhlou rukoväťou zaisťuje pohodlnú prácu. Indikátor nabitia batérie je integrovaný v rukoväti.

S akumulátorom AL-KO 18 V BOSCH HOME AND GARDEN COMPATIBLE Li-Ion máte k dispozícii rôzne časy chodu a nabíjania, pretože si môžete vybrať zo štyroch rôznych veľkostí Ah. Môžete si vybrať medzi 2,5/4/5 a 6 Ah batériami.V závislosti od kapacity batérie je čas nabíjania prázdnej batérie 60 až 130 minút. Pre ešte rýchlejšie nabíjanie je možné použiť aj rýchlonabíjačku FC100 Li. Li-ion batéria je veľmi odolná, nenáročná na údržbu a ľahko a pohodlne sa nabíja bez samovybíjania alebo pamäťového efektu. 

Batéria a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.

S radom akumulátorov AL-KO 18 V Bosch Home & Garden Compatible ste vďaka nášmu početnému záhradnému náradiu dokonale vybavení na každé použitie. Okrem toho sú batérie a nabíjačky kompatibilné so všetkými nástrojmi rôznych výrobcov, ktoré pracujú s 18 V batériovým systémom Bosch Home and Garden.

Kúpte aku prevzdušňovač trávnika AL-KO AR 1835

Akumulátorový prevzdušňovač trávnika AL-KO AR 1835 si môžete kúpiť v našom internetovom obchode, alebo u niektorého z našich špecializovaných predajcov AL-KO.
 

 

 

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 113921
EAN 4003718062458
Hmotnosť netto v kg 3.8 KG
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 152 CM
Rozmer výška v cm bez kartóne 33 CM
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 38 CM
Materiál krytu odolný plast
Prevzdušňovací valec šŕka v cm 35 CM
Nože na prevzdušňovacím valci 24
Možnosť prevzdušňovanie áno
Značka AL-KO
Produktový rad Comfort

Power supply

Typ pohonu AKU
Akumulátorová rada AL-KO 18 V Bosch H&G compat.
Kompatibilná batéria 113893, 113894, 113895, 113896
Nabíjací čas 2,5Ah Aku v min. 60 MIN
Nabíjací čas 5Ah Aku v min. 105 MIN
Max.prevádzka 2,5Ah Aku v min. 50 MIN
Max.prevádzka 4 Ah Aku v min. 80 MIN
Max.prevádzka 5 Ah Aku v min. 100 MIN

Handle system

Nastaviteľná výška rukoväte nie

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (4.91MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (104.94KB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.