AKU snehová fréza AL-KO - ST 4048 AKU

Číslo produktu: 113591 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Znovu dostupné od 28.08.2024
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Vystačí až na 200 m² na jedno nabitie
  • Vrátane praktického LED svietidla
  • Manuálne nastaviteľný vyhadzovací kanál - v rozsahu 180°
  • Pohodlne polstrovaná rukoväť
  • Nízké nároky na miesto pri skladovaní

Ľahká a flexibilná snehová fréza: vďaka modernej akumulátorovej technológii odstránite sneh z príjazdovej cesty a chodníka za niekoľko minút. 

 

S radom výrobkov AL-KO 36 V získate výkonný lítium-iónový akumulátorový systém na všestranné použitie v dome a záhrade - teraz aj na odstraňovanie snehu. Získate čistú energiu elektrických fréz, ale s flexibilitou benzínových , navyše takmer bez hluku. Táto akumulátorová snehová fréza vykonáva prácu veľmi šikovne a bezhlučne. Vďaka tejto inovatívnej technológii môžete na jedno nabitie batérie vyčistiť až 200 m² - s prídavnou batériou samozrejme ešte viac. Vďaka nízkej hmotnosti (len 15 kg) a praktickému LED svetlometu sa čistenie snehu stane zábavou aj v tme. Snehová fréza sa ľahko nastavuje - niekoľkými pohybmi a bez náradia, rukoväť je nastaviteľná podľa výšky obsluhy a dá sa sklopiť na jednoduché a úsporné skladovanie.

 

Akumulátorová snehová fréza ST 4048 z radu 36 V sa spolieha na 40 V Li-Ion technológiu, ktorá ponúka kapacitu (v závislosti od batérie) 4 alebo 5 Ah. Čas nabíjania batérie je len 90 min (4 Ah) alebo 120 min (5 Ah). Moderný bezuhlíkový elektromotor poskytuje veľmi vysoký výkon s maximálnym prevádzkovým časom . Jednostupňový systém odhadzovania snehu dokáže prostredníctvom manuálne nastaviteľného odhadzovacieho kanála dopraviť sneh až do vzdialenosti 6 m. Vďaka záberu 48 cm sa čerstvý sneh odstraňuje ľahko, rýchlo a čisto. Čistiaci valec slúži aj na uľahčenie pohybu vpred. Snehová fréza ST 4048 z radu 36 V sa dodáva bez akumulátora a nabíjačky.

 

Snehová fréza ST 4048 Kde kúpiť a alternatívy
Akumulátorovú snehovú frézu ST 4048 si môžete kúpiť priamo v našom internetovom obchode alebo u našich predajcov. Je to ideálny partner na odpratávanie snehu okolo domu.

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 113591
EAN 4003718057959
Hmotnosť netto v kg 13.5 KG
Hmotnosť brutto v kg 18 KG
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 90
Značka AL-KO
Produktový rad Comfort

Power supply

Typ pohonu AKU
Akumulátorová rada AL-KO 36 V
Kompatibilná batéria 113280, 113524
Nabíjací čas 5Ah Aku v min. 120 MIN
Max.prevádzka 4 Ah Aku v min. 20 MIN
Max. plocha v m2 s 4 Ah akumul 150 M2
Max. plocha v m2 s 5 Ah akumul 200 M2

Lighting

Svetlomety 003

Handle system

Vyhrievané rukoväte nie

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (5.82MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (144.23KB)
Pred. č.: 113280 Skladom
149,00 €
Pred. č.: 113524 Obmedzené množstvo
169,00 €
Pred. č.: 113281 Obmedzené množstvo
49,90 €
Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.