AKU výškový prerezávač CSA 4020 Li nadstavec na MT 40 Li

Číslo produktu: 113612 Obmedzené množstvo
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Pole pruner attachment for the MT 40 power unit
  • Robust 20 cm chain for powerful cutting
  • Working height up to 4 m with a shaft tube extension
  • Safe, fatigue-free work thanks to the carrying strap
  • Quiet, emission-free and independent of the mains with the battery-operated MT 40 basic device from the 36 V family
Výškový prerezávač pre základnú jednotku Multitool MT 40 Li. Tento výškový prerezávač na princípe reťazovej píly je vďaka prídavnému predĺženiu ideálny na pohodlnú súdržbu stromov a to až do pracovnej výšky až 4 m.Prirodzene možno tento prerezávač pripojiť aj priamo k základovej jednotke. Ovládavcie prvky integrované v rukoväti spolu s popruhom umožňujú pohodlnú prácu bez námahy.

Zo série EnergyFlex.

Technická špecifikácia

Typ pohonu AKU
Akumulátorová rada AL-KO 36 V
Hmotnosť netto v kg 2.3 KG
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 178 CM
Maximálna rýchlosť reťaze 4.2
Dĺžka noža v cm 20 CM
Produktový rad Comfort
Značka AL-KO
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (2.94MB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.