AKU výškový prerezávač CSA 4020 Li nadstavec na MT 40 Li

Číslo produktu: 113612 Obmedzené množstvo
expected to be with you on 20.06.2024
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Nástavec pre základné zariadenie MT 40
  • Robustná 20 cm reťaz pre silné rezanie
  • Pracovná výška do 4 m
  • Bezpečná práca bez únavy vďaka popruhu na prenášanie
  • Tichý, bez emisií a nezávislý od siete so základným prístrojom napájaným z batérie MT 40 z rodiny 36 V

Zákazníci tiež často kupujú...

99,90 €
Tento produkt
49,90 €
Obmedzené množstvo

Celková cena za všetky produkty

149,80 €

Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu
Výškový prerezávač pre základnú jednotku Multitool MT 40 Li. Tento výškový prerezávač na princípe reťazovej píly je vďaka prídavnému predĺženiu ideálny na pohodlnú súdržbu stromov a to až do pracovnej výšky až 4 m.Prirodzene možno tento prerezávač pripojiť aj priamo k základovej jednotke. Ovládavcie prvky integrované v rukoväti spolu s popruhom umožňujú pohodlnú prácu bez námahy.

Zo série EnergyFlex.

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 113612
EAN 4003718058475
Hmotnosť netto v kg 2.3 KG
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 178 CM
Produktový rad Comfort
Značka AL-KO

Power supply

Typ pohonu AKU
Akumulátorová rada AL-KO 36 V

Cutting System

Maximálna rýchlosť reťaze 4.2
Dĺžka noža v cm 20 CM

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (3.23MB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.