AKU vyžínač GT 1825 SET

Číslo produktu: 113963 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Znovu dostupné od 25.07.2024
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • 18 V lítium-iónová batéria. Batéria a nabíjačka sú súčasťou balenia
  • Praktický indikátor nabitia batérie v rukoväti
  • Uhlovo nastaviteľná rukoväť a teleskopická tyč na individuálne nastavenie
  • S nastavením sklonu strunovej hlavy o 180 stupňov
  • Sklápacia ochrana rastlín
  • Vysokokvalitná nylonová struna s automatickým mechanizmom
  • Náhradná cievka so strunou je súčasťou balenia

Akumulátorový vyžínač trávy AL-KO GT 1825 - 18 V BOSCH HOME AND GARDEN COMPATIBLE  vrátane akumulátora a nabíjačky.

Akumulátorový vyžínač presvedčí perfektnými výsledkami kosenia v osvedčenej kvalite AL-KO. Praktický záhradný vyžínač napájaný batériou vykonáva svoju prácu v domácej záhrade bez výfukových plynov a mimoriadne ticho. Nízka hmotnosť a praktické ovládanie s nastaviteľnou prídavnou rukoväťou a flexibilnou strihacou hlavou uľahčujú presné zastrihávanie vo všetkých polohách a v každom kúte záhrady.

Technické údaje akumulátorového vyžínača trávy AL-KO GT 1825

S hmotnosťou len 2,4 kg vrátane batérie a ergonomicky nastaviteľnou prídavnou rukoväťou je tento vyžínač vysoko mobilným a ľahko použiteľným pomocníkom pre každého majiteľa záhrady. Flexibilná, otočná strunová hlava so šírkou záberu 25 cm a ochranou rastlín zabezpečuje presné zastrihávanie na okraji trávnika, pod kríkmi a na stenách. Vďaka automatickému mechanizmu môžete počas zastrihávania ľahko nastaviť optimálnu dĺžku struny poklepaním strunovej hlavy o zem. Výškovo nastaviteľnú hliníkovú teleskopickú hriadeľ si môžete individuálne nastaviť podľa svojej výšky. Sklopné koliesko na orezávanie okrajov vám pomôže čisto orezávať okraje.
Vaša sloboda: Kompaktný akumulátorový vyžínač od spoločnosti AL-KO je ideálny pre začiatočníkov. Vďaka tichej prevádzke zostanú vaši susedia nerušení - môžete strihať kedykoľvek počas dňa, bez ohľadu na prísne stanovené časy odpočinku.

S Li-Ion akumulátorom AL-KO 18 V BOSCH HOME AND GARDEN COMPATIBLE ( kompatibilné s 18 V BOSCH programom pre domácnosť a záhradu ) máte k dispozícii rôzne časy chodu a nabíjania, pretože si môžete vybrať zo štyroch rôznych veľkostí Ah. Môžete si vybrať medzi 2,5/4/5 a 6 Ah batériami. Prázdna batéria sa dobíja 60 až 130 minút. (V závislosti od kapacity batérie je čas nabíjania 60 až 130 minút. Na ešte rýchlejšie nabíjanie možno použiť aj rýchlonabíjačku batérií FC100 Li). Li-ion batéria je veľmi odolná, nenáročná na údržbu a ľahko a pohodlne sa nabíja bez samovybíjania alebo pamäťového efektu. 

Batéria (2,5 Ah) a nabíjačka sú súčasťou balenia.

S radom akumulátorov AL-KO 18 V Bosch Home & Garden Compatible ste vďaka nášmu početnému záhradnému náradiu dokonale vybavení na každé použitie. Okrem toho sú batérie a nabíjačky kompatibilné so všetkými nástrojmi rôznych výrobcov, ktoré pracujú s 18 V batériovým systémom Bosch Home and Garden.

Kúpte si akumulátorový vyžínač trávy AL-KO GT 1825 

Akumulátorovú kosačku AL-KO GT 1825 si môžete kúpiť v našom internetovom obchode alebo u niektorého z našich špecializovaných predajcov. Je to ideálny výrobok, ak hľadáte ľahký a praktický akumulátorový zastrihávač.

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 113963
EAN 4003718062960
Hmotnosť netto v kg 2.1 KG
Teleskopická rukoväť áno
Typo žacej hlavy klasický
Nastavenie závitu automaticky poklepom
Priemer struny v mm 1.5 MM
Deliteľná hriadeľ nie
Pracovná šírka struny v cm 25 CM
Značka AL-KO
Produktový rad Comfort

Power supply

Typ pohonu AKU
Akumulátorová rada AL-KO 18 V Bosch H&G compat.
Kompatibilná batéria 113893, 113894, 113895, 113896
Max.prevádzka 2,5Ah Aku v min. 38 MIN
Max.prevádzka 4 Ah Aku v min. 61 MIN

Cutting System

Dĺžka struny v cm 500 CM

Handle system

Nastaviteľná rukoväť áno

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (1.18MB)
Názov stiahnutého súboru (1.04MB)
Názov stiahnutého súboru (5.61MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (240.93KB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.