AKU vyžínač GTA 4030 Li nadstavec na MT 40 Li

Číslo produktu: 113614 Obmedzené množstvo
expected to be with you on 25.07.2024
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Vyžínací nadstavec pre AL-KO EnergyFlex-Multitool MT 40 Li / MT 36 Li
  • Šírka záberu 30 cm s nylonovou strunou
  • Jednoduché nastavovanie struny vďaka Tipp-automatike
  • Interval prevádzky akumulátora až do 10 minút
  • Ľahký a šikovný – vrátane nastaviteľnej prídavnej rukoväte

Ľahké a šikovné rozšírenie pre AL-KO EnergyFlex-Multitool (MT 40 Li/MT 36 Li) umožňuje ergonomické vyžínanie.


EnergyFlex-Multitool nadchýna svojimi flexibilnými, všestrannými možnosťami použitia vďaka svojim praktickým nadstavcom. Premeňte ho len niekoľkými pohybmi ruky pomocou vyžínacieho nadstavca s prídavnou rukoväťou na vyžínač. Zahnutá tyč a prídavná rukoväť umožňujú príjemnú a flexibilnú prácu. Chránič rastlín predchádza zbytočnému opotrebeniu struny pri práci popri múroch a plotoch a súčasne zabraňuje nezámernému odseknutiu kvetov a rastlín.


Vyžínací nadstavec GTA 4030 - kúpiť a alternatívy

Vyžínací nadstavec GTA 4030 môžete kúpiť u nás v e-shope alebo u odborného predajcu. Je to perfektný produkt, ak chcete rozšíriť ponúkaný AL-KO EnergyFlex-Multitool MT 40 (Art. 113611) alebo jeho predchodcu MT 36 a potrebujete silnú a efektívnu akumulátorovú kosu.

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 113614
EAN 4003718058499
Hmotnosť netto v kg 1.8 KG
Nastavenie závitu automaticky poklepom
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 96
Pracovná šírka struny v cm 30 CM
Značka AL-KO
Produktový rad Comfort

Power supply

Typ pohonu AKU
Akumulátorová rada AL-KO 36 V

Handle system

Nastaviteľná rukoväť áno

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (3.2MB)
Pred. č.: 113349 Nedostupné 28.08.2024
13,90 €
Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.