Upozorňujeme, že všetky objednávky s platbou prijatou po 20.12.2022 budú pravdepodobne odoslané až 09.01.2023. Ďakujeme za pochopenie!

Benzínová kosačka AL-KO Comfort 51.0 P-A

Číslo produktu: 119941 Obmedzené množstvo
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Kryt z oceľového plechu s technológiou MaxAirflow pre najlepšie vlastnosti kosenia a chytania
  • Pohodlné centrálne nastavenie výšky kosenia
  • Ergonomicky tvarované riadidlá s pohodlnou rukoväťou
  • XXL kolesá s guľkovými ložiskami pre ľahký pokrok
  • Funkcia 4IN1 (kosenie, chytanie, mulčovanie, bočné vybíjanie)
  • Pohodlnejšie nosenie vďaka prednej rukoväti

Zákazníci tiež často kupujú...

369,00 €
Tento produkt
27,90 €
Skladom

Celková cena za všetky produkty

396,90 € *


Vysoký stupeň inovácie a moderný dizajn. Naše benzínové kosačky na trávu „Comfort“ to všetko kombinujú, čo z nich robí ideálneho partnera pre vašu starostlivosť o trávnik.


Benzínová kosačka na trávu AL-KO Comfort 51.0 P-A

Elegantná a pohodlná, takto sa prezentuje benzínová kosačka Comfort 51.0 P-A od spoločnosti AL-KO. Táto kosačka vyvinutá v Nemecku a vyrobená v Rakúsku ponúka najvyššiu kvalitu. Vďaka modernému dizajnu je lákadlom každej záhrady. Vybrané komponenty a materiály zvyšujú životnosť benzínovej kosačky na trávu. S kosačkami na trávu rady „Comfort“ sa kosenie trávnika stáva potešením.


Technické podrobnosti benzínovej kosačky na trávu Comfort 51.0 P-A

Benzínová kosačka Comfort so šírkou záberu 51 cm zaručuje, že sa budete môcť rýchlo posúvať vpred aj vo veľkých záhradách (do 1 800 m²). Výška kosenia sa nastavuje centrálne až v 7 krokoch od 30 mm do 80 mm. Naša kosačka je poháňaná 2,1 kW motorom AL-KO Pro s hornými ventilmi a ponúka vynikajúcu účinnosť, čo je viditeľné pri vyššom výkone a menšej spotrebe. Funkcia 4IN1 ponúka kosenie, chytanie, mulčovanie a bočné vyhadzovanie trávnika. Ergonomicky tvarovaná riadidlá zvyšujú pohodlie pri práci. Odrezky trávy prechádzajú cez extra vysoký kryt z oceľového plechu s technológiou MaxAirflow do zadnej časti 60 l zberača trávy s indikátorom úrovne naplnenia, čo znamená, že je naplnený po vrch, a preto sa musí vyprázdňovať menej často.


Jednoducho si kúpte benzínovú kosačku na trávu Comfort 51.0 P-A v našom online obchode alebo vyhľadajte predajcu vo vašom okolí. Benzínová kosačka na trávu Comfort 51.0 P-A je účinnou podporou pri údržbe vášho trávnika. Prajete si benzínovú kosačku so šírkou záberu 51 cm a pohonom kolies? Potom odporúčame benzínovú kosačku na trávu AL-KO Comfort 51.0 SP-B

Výhody

Je to výškou

Je to výškou

Extra vysoký – to je základ MaxAirflow-Technology. Lebo vďaka extra vysokému oceľovému telesu a extra veľkému vyhadzovaciemu kanálu sa priechod vzduchu zvýšil o 42 percent, čím pokosená tráva nie je oproti štandardným kosačkám hnaná do zberného koša naplocho, ale je vyhadzovaná vo výške do zadnej časti koša. Tým je zberný kôš plnený efektívne bez upchávania vyhadzovacieho kanála. Ďalšie plus: odnímateľná servisná klapka k pohodlnej údržbe kosačky.

Plný kôš,menej prestávok

Plný kôš,menej prestávok

Vďaka MaxAirflow-Technology dosiahne pokosená tráva až do zadnej časti zberného koša, čím je plnený až po horný okraj a vyprázdňovať ho musíte menej často.

Easy to fit Grass Collector

Easy to fit Grass Collector

Thanks to the integrated lip on the collector, it can be easily mounted to the mower.

Technická špecifikácia

Výkon v kW 2.1 KW
Značka AL-KO
Šírka záberu v cm 51 CM
Model motora 027
Typ motora 4-taktní
Objem v ccm 139
Počet otáčok v ot./min 2850
Počet valcov motora 1
Elektrický štart nie
Automatický sýtič áno
Produktový rad Comfort
Sklopná rukoväť áno
Akustický výkon LwA [dB (A)] 96
Kolesá s guličkovými ložiskami áno
Hmotnosť netto v kg 33.2 KG
Rýchlosť vpred max. km/h 2.5 KMH
Akustický tlak v LpA [dB (A)] 86
Hodnota vibrácií (m/s^2) 6
Zber áno
Nastavenie výšky kosenia Centrálne - 7 polôh
Materiál krytu oceľ
Funkcia mulčovanie áno
Max Airflow Technology Ja
Výkon zariadenia v kW 2.1
so zberným košom áno
Typ pohonu Benzínový
Bočné vyhadzovanie áno
Materiál zberného koša odolná plast
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 59 CM
Ukazovateľ naplnenia koša áno
Hodnota K (m/s^2) 2
Rozmer výška v cm bez kartóne 108 CM
Odchýlka KpA [dB (A)] 2
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 159 CM
Objem zberného koša v litroch 60 L
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 98
Počet nožov 1 ST
Priemer zadného kolesa v mm 280 MM
Variant krytu kosačky Highline
Pohon kosačky možno vypnúť nie
Priemer predného kolesa v mm 200 MM
Funkcia 4v1
Pohon kolies žiadny / žiadne
Typ noža brúsený diamantom
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)
Názov stiahnutého súboru 1 (0.00 B)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.