Benzínová kosačka AL-KO Comfort 51.0 SP-A

Číslo produktu: 119944 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Tělo z ocelového plechu s technologií MaxAirflow pro nejlepší vlastnosti sečení a sběru
  • Úsporný 1-rychlostní pohon kol
  • Komfortní centrální nastavení výšky sečení
  • Ergonomicky tvarovaná rukojeť pro větší pohodlí
  • XXL kola s kuličkovými ložisky pro snadné ovládání
  • 4IN1function (sečení, sběr, mulčování, boční výhoz)
  • Integrované transportní držadlo pro snadnou manipulaci

Vysoký stupeň inovací a moderní design. Všechny tyto vlastnosti kombinují naše sekačky řady "Comfort". Nejen díky tomu jsou benzínové sekačky AL-KO ideálním pomocníkem při péči o váš trávník.


Benzínová sekačka AL-KO Comfort 51.0 SP-A

Elegantní a pohodlná, tak se prezentuje benzínová sekačka Comfort 51.0 SP-A od AL-KO. Tato sekačka byla vyvinuta v Německu a vyrobena v rakouském Obdachu. Životnost benzínové sekačky zvyšují vybrané komponenty a kvalitní materiály. Sekačky řady Comfort - potěšení při práci na vaší zahradě!


Technické údaje benzínové sekačky Comfort 51.0 SP-A

Benzínová sekačka na trávu s pracovní šířkou 51 cm umožňuje efektivní sečení travních ploch až do velikosti 1800 metrů čtverečních. Výšku sečení lze nastavit centrálně v 7 krocích od 30 mm do 80 mm pro dokonalé přizpůsobení vašim požadavkům. Výkon zajišťuje benzínový motor AL-KO PRO 145 QSS s 2,1 kW, který je konstruovaný s ohledem na velkou zátěž a dlouhou životnost. Díky funkci 4INONE lze trávník posekat a dokonale dopravit do sběrného koše o velikosti 60 l, který disponuje ukazatelem stavu naplnění. Další výhodou je možnost mulčování a funkce bočního výhozu. Skvělá aerodynamika sekačky s technologií MaxAirflow zaručuje úplné naplnění koše, což v důsledku znamená, že koš nemusíte vyprazdňovat tak často, jako je tomu u konkurenčních sekaček. Pohodlí při práci zvyšuje ergonomicky tvarovaná rukojeť a XXL kola s kuličkovými ložisky a jednorychlostním pohonem.


Nákup benzínové sekačky Comfort 46.0 SP-B a alternativy

Jednoduše kupte benzínovou sekačku Comfort 46.0 SP-A přímo na našem e-shopu, nebo navštivte autorizovaného prodejce se zahradní technikou. Tato sekačka je účinným pomocníkem pro vaší zahradu za atraktivní cenu. Chtěli byste benzínovou sekačku s větší šířkou záběru a bez bočního výhozu? Pak doporučujeme benzínovou sekačku Comfort 51.0 SP-B.

Výhody

Je to výškou

Je to výškou

Extra vysoký – to je základ MaxAirflow-Technology. Lebo vďaka extra vysokému oceľovému telesu a extra veľkému vyhadzovaciemu kanálu sa priechod vzduchu zvýšil o 42 percent, čím pokosená tráva nie je oproti štandardným kosačkám hnaná do zberného koša naplocho, ale je vyhadzovaná vo výške do zadnej časti koša. Tým je zberný kôš plnený efektívne bez upchávania vyhadzovacieho kanála. Ďalšie plus: odnímateľná servisná klapka k pohodlnej údržbe kosačky.

Plný kôš,menej prestávok

Plný kôš,menej prestávok

Vďaka MaxAirflow-Technology dosiahne pokosená tráva až do zadnej časti zberného koša, čím je plnený až po horný okraj a vyprázdňovať ho musíte menej často.

Easy to fit Grass Collector

Easy to fit Grass Collector

Thanks to the integrated lip on the collector, it can be easily mounted to the mower.

Technická špecifikácia

Typ pohonu Benzínový
Model motora 027
Objem v ccm 139
Výkon v kW 2.1 KW
Počet otáčok v ot./min 2850
Hmotnosť netto v kg 35.3 KG
Počet valcov motora 1
Pohon kolies 1 rýchlostný pohon
Elektrický štart nie
Objem zberného koša v litroch 60 L
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 59 CM
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 159 CM
Hmotnosť brutto v kg 40.5 KG
Rozmer výška v cm bez kartóne 108 CM
Materiál zberného koša odolná plast
Vhodná plocha do m² 1800 QM
Materiál krytu oceľ
Nastavenie výšky kosenia Centrálne - 7 polôh
Objem palivovej nádrže v l 0.9 L
Funkcia mulčovanie áno
Funkcia 4v1
Bočné vyhadzovanie áno
Max Airflow Technology Ja
Priemer predného kolesa v mm 200 MM
Nastaviteľná výška rukoväte áno
Priemer zadného kolesa v mm 280 MM
Sklopná rukoväť áno
Kokpit kosačky bez kokpitu
Rýchlosť vpred max. km/h 3.5 KMH
Výkon zariadenia v kW 2.1
Kolesá s guličkovými ložiskami áno
Ukazovateľ naplnenia koša áno
Primer nie
Dĺžka krabice v cm 95 CM
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 98
Automatický sýtič áno
Šírka záberu v cm 51 CM
Produktový rad Comfort
Značka AL-KO
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (6.14MB)
Názov stiahnutého súboru (24.72MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (876.98KB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.