Benzínová kosačka AL-KO Premium 470 SP-B

Číslo produktu: 119966 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
NoStockAndUnderStockNotAllowed
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Úsporný 1-rychlostní pohon kol
  • Komfortní centrální nastavení výšky sečení
  • Ergonomicky tvarovaná rukojeť pro větší pohodlí
  • XXL kola s kuličkovými ložisky pro snadné ovládání
  • 4IN1function (sečení, sběr, mulčování, boční výhoz)
  • Integrované transportní držadlo pro snadnou manipulaci
  • Tělo z ocelového plechu s technologií MaxAirflow pro nejlepší vlastnosti sečení a sběru

Vysoký stupeň inovací, moderní design a nadstandardní vybavení. Všechny tyto vlastnosti kombinují naše sekačky řady "Premium". Nejen díky tomu jsou benzínové sekačky AL-KO dokonalým pomocníkem při péči o váš trávník.


Benzínová sekačka Premium 470 SP-B

Elegantní a pohodlná, tak se prezentuje benzínová sekačka Premium 470 SP-B od AL-KO. Tato sekačka byla vyvinuta v Německu a vyrobena v rakouském Obdachu. Životnost benzínové sekačky zvyšují vybrané komponenty a kvalitní materiály. Sekačky řady Premium - potěšení při práci na vaší zahradě!


Technické údaje benzínové sekačky Premium 470 SP-B

Benzínová sekačka na trávu s pracovní šířkou 46 cm umožňuje efektivní sečení travních ploch až do velikosti 1400 metrů čtverečních. Výšku sečení lze nastavit centrálně v 7 krocích od 30 mm do 80 mm pro dokonalé přizpůsobení vašim požadavkům. Výkon zajišťuje benzínový motor Briggs & Stratton s 2,4 kW, který je konstruovaný s ohledem na velkou zátěž a dlouhou životnost. Díky funkci 4INONE lze trávník posekat a dokonale dopravit do sběrného koše o velikosti 70 l, který disponuje ukazatelem stavu naplnění. Další výhodou je možnost mulčování a funkce bočního výhozu. Skvělá aerodynamika sekačky s technologií MaxAirflow zaručuje úplné naplnění koše, což v důsledku znamená, že koš nemusíte vyprazdňovat tak často, jako je tomu u konkurenčních sekaček. Pohodlí při práci zvyšuje ergonomicky tvarovaná rukojeť a XXL kola s kuličkovými ložisky a jednorychlostním pohonem.


Nákup benzínové sekačky Premium 470 SP-B a alternativy

Jednoduše kupte benzínovou sekačku Premium 470 SP-B přímo na našem e-shopu, nebo navštivte autorizovaného prodejce se zahradní technikou. Tato sekačka je účinným pomocníkem pro vaší zahradu za atraktivní cenu. Chtěli byste benzínovou sekačku s pohodlným elektronickým startem? Pak doporučujeme benzínovou sekačku Premium 470 SPI-A.

Výhody

Easy to fit Grass Collector

Easy to fit Grass Collector

Thanks to the integrated lip on the collector, it can be easily mounted to the mower.

Collector fill level indicator

Collector fill level indicator

The fill level indicator shows when the grass collector needs to be emptied before the chute clogs.

Je to výškou

Je to výškou

Extra vysoký – to je základ MaxAirflow-Technology. Lebo vďaka extra vysokému oceľovému telesu a extra veľkému vyhadzovaciemu kanálu sa priechod vzduchu zvýšil o 42 percent, čím pokosená tráva nie je oproti štandardným kosačkám hnaná do zberného koša naplocho, ale je vyhadzovaná vo výške do zadnej časti koša. Tým je zberný kôš plnený efektívne bez upchávania vyhadzovacieho kanála. Ďalšie plus: odnímateľná servisná klapka k pohodlnej údržbe kosačky.

Centrálne nastavenie výšky

Centrálne nastavenie výšky

Držadlom možno pohodlne meniť výšku strihu – centrálne a ľahko vďaka podpore pružín.

Technická špecifikácia

88 CM
Značka AL-KO
Výkon v kW 2.4 KW
Šírka záberu v cm 46 CM
Model motora B&S Series 650EXi
Výška kosenia min./max. v mm 30 - 80 MM
Objem v ccm 163
Počet otáčok v ot./min 2800
Počet valcov motora 1
Automatický sýtič áno
Funkcia mulčovanie áno
Nastaviteľná výška rukoväte áno
Sklopná rukoväť áno
Typ pohonu Benzínový
Rýchlosť vpred max. km/h 3.5 KMH
Bočné vyhadzovanie áno
Max Airflow Technology Ja
Produktový rad Premium
Primer nie
Objem zberného koša v litroch 70 L
Priemer zadného kolesa v mm 280 MM
Priemer predného kolesa v mm 200 MM
Pohon kolies 1 rýchlostný pohon
Výkon zariadenia v kW 2.4
Hmotnosť brutto v kg 39.5 KG
Materiál krytu oceľ
Funkcia 4v1
Ukazovateľ naplnenia koša áno
Materiál zberného koša odolná plast
Nastavenie výšky kosenia Centrálne - 7 polôh
Hmotnosť netto v kg 34.6 KG
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 96
Kolesá s guličkovými ložiskami áno
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (6.14MB)
Názov stiahnutého súboru (24.72MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (527.43KB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.