Upozorňujeme, že všetky objednávky s platbou prijatou po 20.12.2022 budú pravdepodobne odoslané až 09.01.2023. Ďakujeme za pochopenie!

Benzínová kosačka AL-KO Premium 470 SP-H

Číslo produktu: 119968 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Úsporný 1-rychlostní pohon kol
  • Komfortní centrální nastavení výšky sečení
  • Ergonomicky tvarovaná rukojeť pro větší pohodlí
  • XXL kola s kuličkovými ložisky pro snadné ovládání
  • 4IN1function (sečení, sběr, mulčování, boční výhoz)
  • Silný a spolehlivý motor Honda
  • Tělo z ocelového plechu s technologií MaxAirflow pro nejlepší vlastnosti sečení a sběru

Vysoký stupeň inovací, moderní design a nadstandardní vybavení. Všechny tyto vlastnosti kombinují naše sekačky řady "Premium". Nejen díky tomu jsou benzínové sekačky AL-KO dokonalým pomocníkem při péči o váš trávník.


Benzínová sekačka Premium 470 SP-H

Elegantní a pohodlná, tak se prezentuje benzínová sekačka Premium 470 VS-B od AL-KO. Tato sekačka byla vyvinuta v Německu a vyrobena v rakouském Obdachu. Životnost benzínové sekačky zvyšují vybrané komponenty a kvalitní materiály. Sekačky řady Premium - potěšení při práci na vaší zahradě!


Technické údaje benzínové sekačky Premium 470 SP-H

Benzínová sekačka na trávu s pracovní šířkou 46 cm umožňuje efektivní sečení travních ploch až do velikosti 1400 metrů čtverečních. Výšku sečení lze nastavit centrálně v 7 krocích od 30 mm do 80 mm pro dokonalé přizpůsobení vašim požadavkům. Výkon zajišťuje benzínový motor Honda s 2,7 kW, který je konstruovaný s ohledem na velkou zátěž a dlouhou životnost. Díky funkci 4INONE lze trávník posekat a dokonale dopravit do sběrného koše o velikosti 70 l, který disponuje ukazatelem stavu naplnění. Další výhodou je možnost mulčování a funkce bočního výhozu. Skvělá aerodynamika sekačky s technologií MaxAirflow zaručuje úplné naplnění koše, což v důsledku znamená, že koš nemusíte vyprazdňovat tak často, jako je tomu u konkurenčních sekaček. Pohodlí při práci zvyšuje ergonomicky tvarovaná rukojeť a XXL kola s kuličkovými ložisky a jednorychlostním pohonem.


Nákup benzínové sekačky Premium 470 SP-B a alternativy

Jednoduše kupte benzínovou sekačku Premium 470 SP-H přímo na našem e-shopu, nebo navštivte autorizovaného prodejce se zahradní technikou. Tato sekačka je účinným pomocníkem pro vaší zahradu za atraktivní cenu. Chtěli byste benzínovou sekačku s pohodlným elektronickým startem? Pak doporučujeme benzínovou sekačku Premium 470 SPI-A.

Výhody

Easy to fit Grass Collector

Easy to fit Grass Collector

Thanks to the integrated lip on the collector, it can be easily mounted to the mower.

Je to výškou

Je to výškou

Extra vysoký – to je základ MaxAirflow-Technology. Lebo vďaka extra vysokému oceľovému telesu a extra veľkému vyhadzovaciemu kanálu sa priechod vzduchu zvýšil o 42 percent, čím pokosená tráva nie je oproti štandardným kosačkám hnaná do zberného koša naplocho, ale je vyhadzovaná vo výške do zadnej časti koša. Tým je zberný kôš plnený efektívne bez upchávania vyhadzovacieho kanála. Ďalšie plus: odnímateľná servisná klapka k pohodlnej údržbe kosačky.

Centrálne nastavenie výšky

Centrálne nastavenie výšky

Držadlom možno pohodlne meniť výšku strihu – centrálne a ľahko vďaka podpore pružín.

Technická špecifikácia

Značka AL-KO
Výkon v kW 2.7 KW
Šírka záberu v cm 46 CM
Model motora Honda GCVx 145
Výška kosenia min./max. v mm 30 - 80 MM
Typ motora 4-taktní
Objem v ccm 145
Počet otáčok v ot./min 2900
Počet valcov motora 1
Automatický sýtič áno
Produktový rad Premium
Nastaviteľná výška rukoväte áno
Sklopná rukoväť áno
Kolesá s guličkovými ložiskami áno
Nastavenie výšky kosenia Centrálne - 7 polôh
Pohon kolies 1 rýchlostný pohon
Rýchlosť vpred max. km/h 3.5 KMH
so zberným košom áno
Ukazovateľ naplnenia koša áno
Materiál zberného koša odolná plast
Max Airflow Technology Ja
Hmotnosť netto v kg 35.2 KG
Odchýlka KpA [dB (A)] 2
Pohon kosačky možno vypnúť nie
Zber áno
Variant krytu kosačky Highline
Bočné vyhadzovanie áno
Akustický výkon LwA [dB (A)] 94
Typ noža brúsený diamantom
Priemer zadného kolesa v mm 280 MM
Hodnota K (m/s^2) 2
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 96
Výkon zariadenia v kW 2.7
Počet nožov 1 ST
Materiál krytu oceľ
Funkcia 4v1
Typ pohonu Benzínový
Priemer predného kolesa v mm 200 MM
Funkcia mulčovanie áno
Hodnota vibrácií (m/s^2) 6
Objem zberného koša v litroch 70 L
Akustický tlak v LpA [dB (A)] 84
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)
Názov stiahnutého súboru 1 (0.00 B)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.