Benzínová kosačka solo® by AL-KO 5231 SP-A

Číslo produktu: 127603 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • 1-rýchlostný pohon kolies pre prácu šetriace energiu
  • Extra vysoké a aerodynamické puzdro kosačky pre dokonalé výsledky kosenia a chytanie
  • Ergonomicky tvarovaná riadidlá pre kosenie trávnika bez únavy
  • 70 l zberač trávy s indikátorom hladiny
  • Centrálne nastavenie výšky kosenia
  • Kolesá XXL s guličkovými ložiskami pre ľahký postup
  • Vyšší výkon s nižšou spotrebou

Benzínové kosačky na trávu produktovej rady solo® by AL-KO, ktoré sú k dispozícii iba v špecializovaných predajniach a v online obchode, ponúkajú vysoký komfort a vyznačujú sa najvyššou kvalitou a trvanlivosťou.


Benzínová kosačka solo od AL-KO 5231 SP-A

Robustný, výkonná benzínová kosačka s pohonom kolies. Kvalita a životnosť tohto produktu je zaručená vďaka kľúčovým cieľom "vyrobené v Nemecku" a "vyrobené v Rakúsku". Spoľahlivosť nie je pre sólo AL-KO 5231 SP-A cudzí, ale patrí k tejto benzínové kosačke ako motorový olej a benzín.


Technické podrobnosti o benzínovej kosačky solo® by AL-KO 5231 SP-A

Benzínová kosačka solo® by AL-KO 5231 SP-A so šírkou záberu 51 cm je ideálnym partnerom pre stredne veľké záhrady do približne 1 800 m². Centrálne nastavenie výšky kosenia možno vykonávať 7-krát od 30 mm do 80 mm. Motor 2,6 kW AL-KO Pro s technológiou OHV dosahuje vynikajúcu účinnosť so svojimi spätnými ventilmi. To dáva benzínové kosačke väčší výkon pri nižšej spotrebe a vďaka systému QuickStart ho možno tiež spustiť veľmi rýchlo a ľahko. Jednostupňový pohon kolies zaisťuje ľahký postup. S touto benzínovou kosačkou na trávu je vďaka funkcii 4INONE možné kosenia, zachytenie, bočné vyhadzovanie a mulčovanie. Veľké pojazdové kolesá XXL a ergonomicky tvarovaná riadidlá zvyšujú komfort pri ovládaní solo u AL-KO 5231 SP-A. Extra vysoké, aerodynamické puzdro z oceľového plechu umožňuje perfektné výsledky kosenia a chytanie. Tráva potom končí v koši s objemom 70 l.


Kúpte si benzínovú kosačku solo® by AL-KO 5231 SP-A a jej alternatívy

Jednoducho si kúpte benzínovú kosačku solo® by AL-KO 5231 SP-A v našom online obchode s prémiovým servisom alebo si vyhľadajte odborného predajcu vo vašej oblasti. Benzínová kosačka solo® by AL-KO 5231 SP-A poskytuje efektívnu podporu vašej záhrade za atraktívnu cenu.

Technická špecifikácia

108 CM
Značka solo by AL-KO
Výkon v kW 2.6 KW
Šírka záberu v cm 51 CM
Model motora 028
Objem v ccm 166
Počet otáčok v ot./min 2850
Počet valcov motora 1
Elektrický štart nie
Automatický sýtič áno
Funkcia mulčovanie áno
Nastaviteľná výška rukoväte áno
Sklopná rukoväť áno
Kokpit kosačky bez kokpitu
Produktový rad COMFORT pro
Objem palivovej nádrže v l 1 L
Primer nie
Kolesá s guličkovými ložiskami áno
Nastavenie výšky kosenia Centrálne - 7 polôh
Priemer zadného kolesa v mm 280 MM
Funkcia 4v1
Hmotnosť brutto v kg 40.5 KG
Pohon kolies 1 rýchlostný pohon
Max Airflow Technology Ja
Hmotnosť netto v kg 35.5 KG
Výkon zariadenia v kW 2.6
Rýchlosť vpred max. km/h 3.5 KMH
Ukazovateľ naplnenia koša áno
Bočné vyhadzovanie áno
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 97
Objem zberného koša v litroch 70 L
Priemer predného kolesa v mm 200 MM
Materiál zberného koša odolná tkanina
Typ pohonu Benzínový
Materiál krytu oceľ
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (16.93MB)
Názov stiahnutého súboru (4.01MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (530.27KB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.