Benzínový krovinorez AL-KO BC 400 B

Číslo produktu: 113784 Skladom
expected to be with you on 19.06.2024
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Univerzálny, obzvlášť ľahký a praktický krovinorez pre samostatnú prácu
  • Dvojtaktný motor s rýchlym štartom s t'ažným štartérom, kľukovým hriadeľom s dvojitým ložiskom a robustným uhlovým prevodom pre dlhú životnosť
  • Ochrana kovových nádrží pre vysokú bezpečnosť a odolnosť
  • Presné vedenie pomocou nastaviteľnej a pohodlnej rukoväte bicykla. Integrované ovládacie prvky
  • S líniou hlavy Fast & Easy. Ľahké navliekanie a navíjanie rezného vlákna bez otvárania hlavy kosy

Zákazníci tiež často kupujú...

179,00 €
Tento produkt
19,90 €
Skladom
12,90 €
Skladom

Celková cena za všetky produkty

211,80 €

Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu

Perfektný prechod s bezpečným vedením a extra ochranou. To sú skratky pre benzínové krovinorezy AL-KO - naše flexibilné a výkonné všestranné kosačky v oblasti kosenia trávnika.


Benzínový krovinorez AL-KO BC 400 B - flexibilné riešenie s mimoriadnou bezpečnosťou

Koste nezávisle, kdekoľvek chcete: AL-KO BC 400 B zaujme efektívnymi výsledkami kosenia v osvedčenej kvalite AL-KO. Benzínový krovinorez so šírkou kosenia 41 cm (rezacia čiara) alebo 25 cm (nôž) plní bez káblov a dobíjania akumulátorov svoju prácu vo veľkých záhradách, na lúkach, na svahoch a všade tam, kde nemôžete používať kosačku a je potrebný silný prechod.


Krovinorez je vybavený rukoväťou na bicykli, takže môžete pracovať bezpečne a bez únavy. V spojení s ramenným popruhom, ktorý rozdeľuje hmotnosť na plecia, je možné presne viesť krovinorezy. S automatickým vyklápaním pre vždy optimálnu dĺžku závitu (okrem operácie s nožom).


Robustná ochrana nádrže vyrobená z kovu zaručuje dlhú životnosť a navyše prispieva k ochrane životného prostredia.


Technické podrobnosti benzínového krovinorezu AL-KO BC 400 B

Tento krovinorez s ľahkým štartom, najnovšej generácie 2-taktného motora s hmotnosťou 1,25 kW vám poskytuje výkonnú rezačku kefy, ktorú môžete pohodlne a bezpečne používať ako záhradník pre začiatočníkov a hobby. To znamená, že môžete prejsť v akomkoľvek teréne - či už na veľkých trávnikoch, vo vysokej tráve, na živých plotoch alebo v podraste.
Všestranný vďaka vymeniteľnej reznej hlave: Jemná línia so šírkou rezu 41 cm sa v žiadnom momente nenahradí zahrnutým 25 cm kovovým nožom - pre ľahký prechod ľahkým až ťažkým terénom! Ľahká manipulácia s kosou a nastaviteľný polstrovaný dvojitý ramenný popruh s ochranou bedra zaisťujú efektívnu prácu a rýchle výsledky kosenia v oblasti, ako aj na plotoch a stenách. S automatickým hrotovým systémom môžete jednoducho nastaviť optimálnu dĺžku nite pri kosení jednoduchým poklepaním na zem zastrihávacou hlavou (okrem operácie nožov).
Bez ohľadu na čas nabíjania batérie a kábely- vaše plus na veľkých trávnikoch a odľahlých oblastiach.

Pre vašu bezpečnosť a životné prostredie: Napriek výkonnému benzínovému motoru je BC 400 B ľahko a bezpečne použiteľný, najmä pre záhradkárov a začiatočníkov vďaka ergonomickému dizajnu, optimálnemu rozloženiu hmotnosti a pohodlnej rukoväti a nosným prvkom. Stabilná a odolná ochrana kovovej nádrže chráni pred poškodením a spoľahlivo zabraňuje úniku benzínu.


Kúpte si AL-KO BC 400 B a alternatívy

AL-KO BC 400 B si môžete kúpiť u nás v internetovom obchode alebo u špecializovaného predajcu. Je to perfektný produkt, ak hľadáte všestranný a pohodlný krovinorez s benzínovým rezom a kovovým nožom pre maximálnu flexibilitu v záhrade a na stredne veľkých plochách. Na výrobu benzínovej zmesi odporúčame samovoľne sa miešajúci univerzálny dvojtaktný olej AL-KO (obj. Č. 112896) s nízkym dymom.


...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 113784
EAN 4003718060683
Hmotnosť netto v kg 7.7 KG
GT_THREAD_SIZE_SPOOL M10 x 1,25 Left-hand thread
Hmotnosť brutto v kg 12 KG
Typo žacej hlavy rýchlonavíjacie
Nastavenie závitu automaticky poklepom
Priemer struny v mm 2.4 MM
Zmesový pomer olej / benzín 1:50
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 114
Deliteľná hriadeľ nie
Žacieo ústrojenstvo (Ø v mm) 26 MM
Pracovná šírka struny v cm 41 CM
Pracovná šírka noža v cm 25 CM
Značka AL-KO
Produktový rad Comfort

Power supply

Typ pohonu Benzínový

Cutting System

Dĺžka struny v cm 500 CM

Engine

Easy Start systém nie
Systém Ready to Start nie
Automatický sýtič nie
Objem palivovej nádrže v l 1 L
Elektrický štart nie
Objem v ccm 39.8
Počet otáčok v ot./min 7000
Výkon v kW 1.25 KW
Sila v HP 1.7 PS
Primer áno
Počet valcov motora 1

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (16.5MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (106.25KB)
Pred. č.: 112405 Skladom
12,90 €
Pred. č.: 112406 Skladom
15,90 €
Pred. č.: 113806 Skladom
19,90 €
Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.