Benzínový vysávač lístia solo® by AL-KO 750 B

Číslo produktu: 127141 Obmedzené množstvo
expected to be with you on 22.07.2024
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Výkonný vysávač lístia s krytom z oceľového plechu, ktorý sa ideálne hodí na čistenie väčších plôch, ako sú príjazdové cesty, parkoviská , terasy ,chodníky a záhrada.
  • Silný sací výkon aj pre vlhké lístie vďaka výkonnej vzduchovej turbíne
  • Efektívna práca vďaka 75 cm pracovnej šírke
  • Výškovonastaviteľné sacie zariadenie pre individuálne požiadavky
  • objemný, ľahko vyprázdniteľný zberný vak pomocou zipsu
  • robustné 2-nápravové vyhotovenie

Výkonný vysávač lístia s pracovnou šírkou 75 cm a 2,0 kW silným motorom Briggs & Stratton vysáva a vysáva a vysáva – aj keď ide o mokré alebo vlhké lístieí na zelených plochách a cestách. Aby bolo možné zbaviť lístie nečistôt aj v tých najmenších rohoch, je ako príslušenstvo praktická sacia hadica s tryskou. Ergonomické držadlo s bezpečnostným vypínačom Bočný zips pre jednoduché vyprázdňovanie. Teleso z oceľového plechu opatrené práškovou farbou. Robustné dvojosé prevedenie a kolesá uložené v guličkovými ložiskách.

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 127141
EAN 4003718051445
Hmotnosť netto v kg 36.1 KG
Hmotnosť brutto v kg 42.26 KG
Možnosť vysávanie lístia? áno
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 98
Značka solo® by AL-KO
Produktový rad Premium

Power supply

Typ pohonu Benzínový
Objem zberného koša v litroch 200 L
Materiál zberného koša tkanina

Engine

Automatický sýtič nie
Objem v ccm 140
Počet otáčok v ot./min 3000
Výkon v kW 2 KW
Sila v HP 2.72 PS
Primer áno
Počet valcov motora 1

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (1.71MB)
Názov stiahnutého súboru (1.22MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (108.46KB)
Pred. č.: 120154 Nedostupné 22.08.2024
199,00 €
Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.