Cievka so strunou AL-KO pre BC 223 L-S

Číslo produktu: 112880 Skladom
expected to be with you on 20.06.2024
Vrátane 20% DPH, plus Náklady na dopravu
  • Kvalitné nylonové vlákno
  • Ø 1,8 mm
  • Nastavovanie struny pomocou Tipp-automatiky
  • Pohodlná výmena
  • Vrátane chrániča cievky

Zákazníci tiež často kupujú...

11,90 €
Tento produkt
129,00 €
Skladom

Celková cena za všetky produkty

140,90 €

Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu
112814
Brushcutter Bc 260 L Classic Podrobnosti
113618
Benzínová strunová kosačka BC 225 L-S Podrobnosti
134182
Brushcutter Lt 254 D Brill Podrobnosti

Vhodná pre nasledujúce modely:

  • Benzínový krovinorez BC 223 L-S
  • Benzínový krovinorez BC 225 L Classic
  • Benzínový krovinorez BC 225 L-S
  • Benzínový krovinorez BC 260 L

Náhradná cievka so strunou pre Vašu benzínový krovinorez

Originálna náhradná cievka AL-KO s dvojitou strunou pre benzínové krovinorezy radu BC 223 L-S, BC 225 L a BC 260 L. Struna z vysokokvalitného nylonu, odolného proti opotrebeniu, sa stará o optimálne výsledky kosenia a má priemer 1,8 mm. Pomocou Tipp-automatiky sa dá dĺžka struny počas prevádzky veľmi jednoducho nastavovať. Na pohodlnú výmenu cievky so strunou stačí niekoľko pohybov. Vrátane chrániča cievky.


Kúpiť príslušenstvo pre benzínové motorové kosy a ďalšie vyžínače

Kúpte si originálne príslušenstvo od AL-KO – tu v e-shope alebo špecializovaných predajniach. Nájdete u nás špeciálne náhradné cievky so strunou, náhradné nože, motorový olej a náhradné akumulátory, ako aj nabíjačky pre Vaše vyžínače od AL-KO.

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 112880
EAN 4003718043860
GT_THREAD_SIZE_SPOOL M10 x 1,25
Priemer struny v mm 2 MM
Značka AL-KO

Cutting System

Dĺžka struny v cm 460 CM

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.