Drvič nožový MH 2500 Slice

Číslo produktu: 113871 Skladom
expected to be with you on 25.07.2024
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Výkonný 2500 W motor na výkonné rezanie
  • Nožový kotúč s tvrdenými dvojitými nožmi na konáre do 40 mm
  • Lievik s bezpečnostným zámkom
  • Kolesá na jednoduchú prepravu
  • Vrátane podávača na bezpečné podávanie materiálu
  • Vrátane 50 l zberného vaku

Malý a kompaktný – elektrický nožový drvič AL-KO MH 2500 Slice

Ľahký, účinný nožový drvič s tvrdenými dvojitými čepeľami - najvhodnejší pre mäkké časti rastlín, zelené vetvy a listovú zeleň

Vysoký výkon s mnohými doplnkami

Nožový drvič s tvrdenými dvojitými nožmi je vaším ideálnym pomocníkom na vašej zahrade. Rozdrvený materiál možno napríklad použíť k pokrytiu záhonov alebo ako hodnotný materiál pre váš kompost. Výkonný a účinný. MH 2500 Slice sa môže pochváliť mnohými funkciami, ako je podávač na jednoduché a bezpečné podávanie drveného materiálu, 50 l zberný vak a kľúč na montáž a výmenu čepelí nožov.

S výkonným 2500W elektromotorem zvládne vetvy až do priiemeru 40 mm. Vďaka nízkej hmotnosti 13,5 kg a robustnej sade kolies se ľahko prepravuje. Chcete si na kompost pripraviť listnatý záhradný odpad, zelené vetvičky a mäkké časti rastlín? Potom je pre vás náš elektrický záhradný drvič MH 2500 Slice dokonalou voľbou.

Kúpte si elektrický nožový drvič AL-KO MH 2500 Slice alebo jeho alternatívy

Nožový drvič MH 2500 Slice zakúpite z pohodlia domova v našom internetovom obchode nebo u špecializovaného predajcu. Pokiaľ potrebujete väčší a výkonnejší nožový drvič, doporučujeme MH 2810 (č. artikla 113872).

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 113871
EAN 4003718061901
Hmotnosť netto v kg 11.6 KG
Hmotnosť brutto v kg 13.5 KG
Maximálny priemer v cm 4 CM
Značka AL-KO
Produktový rad Easy
Ukazovateľ naplnenia koša nie
Objem zberného koša v litroch 50 L
Materiál zberného koša tkanina

Engine

Výkon motora vo wattoch 2500 W

Traction System

Kolesá s guličkovými ložiskami nie

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (5.38MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (107.49KB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.