Vážení zákazníci , dovoľujeme si vás upozorniť, že všetky objednávky, ktoré boli prijaté po 20.12.2023, budú odoslané až 8.1.2024.

Elektrický prevzdušňovač AL-KO Combi Care 36.8 E Comfort (iba s nožmi, bez koša)

Číslo produktu: 113573 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
22% zľava z doporučenej ceny 139,00 €
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Ľahký a tichý, ideálny pre stredne veľké trávnaté plochy
  • Silný elektromotor
  • Práca bez výfukových plynov
  • Veľká obratnosť
  • Vrátane stabilného vertikutačného valca s oceľovými nožmi
  • Možnosť dokúpiť prevzdušňovací valec s pružinami ( obj.č.113621) a zberný kôš ( obj.č.113622 )

Elektrický vertikutátor AL-KO Combi Care 36.8 E Comfort Vám pomôže pri údržbe Vašich trávnatých plôch. Vďaka nízkej hmotnosti a veľkej obratnosti je ideálnym partnerom pre trávnaté plochy do 800 m².


Elektrický vertikutátor AL-KO Combi Care 36.8 E Comfort

S elektrickým vertikutátorom AL-KO Combi Care 36.8 E Comfort môžete pracovať vo Vašej domácej záhrade potichu a bez výfukových plynov. Ľahká a obratná konštrukcia sa vynikajúco hodí do takmer všetkých záhrad. Výšku držadla možno niekoľkými pohybmi rúk nastaviť podľa Vašich osobných potrieb, vďaka čomu budete pracovať bez únavy a ergonomicky. Poskytnite Vášmu trávniku opäť vzduch na dýchanie a možnosť dobre prijímať výživné látky.


Technické detaily elektrického vertikutátora AL-KO Combi Care 36.8 E Comfort

Elektrický vertikutátor AL-KO Combi Care 36.8 E Comfort je poháňaný elektromotorom s výkonom 1 400 W, ktorý môže byť napájaný z domácej siete (230 V). Elektrický vertikutátor tak možno používať bez prestávky a Vy si ušetríte výmenu akumulátora resp. dopĺňanie paliva do vertikutátora. Kompaktná konštrukcia vertikutátora s pracovnou šírkou 36 cm a 2-osovým prevedením, ktoré sa stará o vysokú jazdnú stabilitu, zaručuje príjemnú prácu. Pracovnú hĺbku možno nastaviť centrálne v 5 krokoch. Vertikutačný valec má 12 robustných oceľových nožov, ktoré elektrickému vertikutátoru AL-KO Combi Care 36.8 E Comfort zabezpečujú dlhú životnosť. Vertikutačný valec možno niekoľkými pohybmi rúk zameniť za prevzdušňovací valec (obj.č. 113621) s efektívnymi oceľovými pružinovými zubami, ponúkaný ako možný doplnok, vďaka čomu môžete Váš trávnik jedným strojom nielen vertikutovať, ale ešte aj prevzdušňovať. Ako doplnková výbava je v ponuke 50 l tkaninový zberný vak (obj.č. 113622).


Elektrický vertikutátor AL-KO Combi Care 36.8 E Comfort – kúpiť & alternatívy

Elektrický vertikutátor AL-KO Combi Care 36.8 E Comfort môžete kúpiť pohodlne z domu v našom e-shope. Alternatívne ho prirodzene môžete kúpiť aj u niektorého z našich odborných predajcov AL-KO.
Ak potrebujete vertikutátor pre menšie plochy, odporúčame Vám akumulátorový vertikutátor AL-KO SF 4036.

Technická špecifikácia

Typ pohonu Elektrický
Výkon motora vo wattoch 1400 W
Hmotnosť netto v kg 12 KG
Objem zberného koša v litroch 50 L
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 55 CM
Rozmer výška v cm bez kartóne 103 CM
Hmotnosť brutto v kg 14 KG
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 111 CM
Materiál zberného koša tkanina
Vhodná plocha do m² 800 QM
Materiál krytu odolný plast
Nastavenie výšky kosenia žiadny / žiadne
Priemer predného kolesa v mm 140 MM
Priemer zadného kolesa v mm 160 MM
Nastaviteľná výška rukoväte áno
Sklopná rukoväť áno
Kolesá s guličkovými ložiskami nie
Ukazovateľ naplnenia koša nie
Vertikutačný valec šírka v cm 36 CM
Počet oceľových nožov 12
Maximálna hĺbka rezu 11 MM
Minimálna hĺbka rezu 10 MM
Prevzdušňovací valec šŕka v cm 36 CM
Scarifying Max Depth (mm) 11 MM
Scarifying Min Depth (mm) 10 MM
Nože na prevzdušňovacím valci 40
Možnosť prevzdušňovanie voliteľné príslušenstvo
Dĺžka krabice v cm 62 CM
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 97
Produktový rad Comfort
Značka AL-KO
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (8.52MB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.