Fréza Snežná 620e Ii Al-ko Snowline

Číslo produktu: 112935 Obmedzené množstvo
expected to be with you on 20.06.2024
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma

Zákazníci tiež často kupujú...

899,00 €
Tento produkt
7,50 €
Skladom

Celková cena za všetky produkty

906,50 €

Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu
Povedzte snehu zbohom - s novou snehovou frézou SnowLine 620 E II ste na zimu pripravení.Veľké kolesá s hlbokým dezénom sa postarajú aj v nepriaznivých podmienkach o optimálnu trakciu a ľahkú manévrovateľnosť. S 5 rýchlosťami vpred a 2 vzad možno navyše pohodlne regulovať pojazdovú rýchlosť.Nízka spotreba.Výkonný motor snehovej frézy ponúka vďaka technológii OHV s ventilmi uloženými navrchu vynikajúcu účinnosť, ktorá sa prejavuje vyšším výkonom a nižšou spotrebou. Odpratávanie snehu bez námahy. Sneh možno odhadzovať až do vzdialenosti 15 m cez otočný vyhadzovací komín. Pohon kolies umožňuje ľahkú prácu a rovnomerný pohyb frézy pri odpratíávaní snehu.
...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 112935
EAN 4003718045178
Hmotnosť netto v kg 83 KG
Hmotnosť brutto v kg 92 KG
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 132 CM
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 66 CM
Rozmer výška v cm bez kartóne 112 CM
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 103
Produktový rad Comfort
Značka AL-KO

Power supply

Typ pohonu Benzínový

Handle system

Vyhrievané rukoväte nie

Engine

Automatický sýtič áno
Objem palivovej nádrže v l 3 L
Elektrický štart áno
Objem v ccm 212
Počet otáčok v ot./min 2000
Výkon v kW 4.4 KW
Primer áno

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (32.08MB)
Názov stiahnutého súboru (12.41MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (1.56MB)
Pred. č.: 112899 Skladom
7,50 €
Pred. č.: 112902 Nedostupné 24.07.2024
89,90 €
Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.