Fréza Snežná 700 E Al-ko Snowline

Číslo produktu: 112931 Obmedzené množstvo
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma

Zákazníci tiež často kupujú...

1.390,00 €
Tento produkt
7,50 €
Skladom
89,90 €
Obmedzené množstvo

Celková cena za všetky produkty

1.487,40 €

Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu
Povedzte snehu zbohom - s novou snehovou frézou SnowLine 700 E ste na zimu pripravení.Veľké kolesá s hlbokým dezénom sa postarajú aj v nepriaznivých podmienkach o optimálnu trakciu a ľahkú manévrovateľnosť. So 6 rýchlosťami vpred a 2 vzad možno navyše pohodlne regulovať pojazdovú rýchlosť. Výkonný motor snehovej frézy ponúka vďaka technológii OHV s ventilmi uloženými navrchu vynikajúcu účinnosť, ktorá sa prejavuje vyšším výkonom a nižšou spotrebou. Odpratávanie snehu bez námahy. Sneh možno odhadzovať až do vzdialenosti 15 m cez otočný vyhadzovací komín. Komfortná obsluha, vďaka kompaktnému kokpitu s integrovanými svetlometmi možno všetky ovládacie prvky ľahko dosiahnuť. Vyhrievané rukoväte.
...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 112931
EAN 4003718045130
Hmotnosť netto v kg 118 KG
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 134 CM
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 74 CM
Hmotnosť brutto v kg 130 KG
Rozmer výška v cm bez kartóne 115 CM
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 105
Produktový rad Premium
Značka AL-KO

Power supply

Typ pohonu Benzínový

Handle system

Vyhrievané rukoväte áno

Engine

Automatický sýtič áno
Objem palivovej nádrže v l 5.5 L
Elektrický štart áno
Objem v ccm 375
Počet otáčok v ot./min 2000
Výkon v kW 7.8 KW
Primer áno
Počet valcov motora 1

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (30.43MB)
Názov stiahnutého súboru (13.36MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (1.56MB)
Pred. č.: 112985 Obmedzené množstvo
89,90 €
Pred. č.: 112899 Skladom
7,50 €
Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.