Hnacie kolesá pre pluh MH 1150

Číslo produktu: 113978 Skladom
expected to be with you on 22.07.2024
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Vhodné pre motorový kultivátor AL-KO MH 1150
  • Robustná konštrukcia z oceľového plechu
  • Pre lepšiu trakciu a ľahší chod

Sada hnacích kolies pre benzínový kultivátor MH 1150 

 

Sada oceľových kolies namontovaná namiesto okopávacích nástrojov poskytuje výrazne lepšiu trakciu pri používaní pluhov. Je stabilný, odolný a trvácny a odporúča sa najmä na časté používanie v náročných pôdach. Pevne vyrobené z lakovaného oceľového plechu.

 

Kúpiť sadu oceľových kolies AL-KO MH 1150 a alternatívy

 

Kúpte si sadu oceľových kolies MH 1150 teraz v našom internetovom obchode alebo u jedného z našich špecializovaných predajcov. Ak potrebujete sadu oceľových kolies pre benzínový motorový kultivátor AL-KO MH 770, je k dispozícii pod číslom položky 113977.

 

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 113978
EAN 4003718063295
Dĺžka krabice v cm 40 CM

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (8.56MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (110.06KB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.