Vážení zákazníci , dovoľujeme si vás upozorniť, že všetky objednávky, ktoré boli prijaté po 20.12.2023, budú odoslané až 8.1.2024.

Horizontálna štiepačka dreva AL-KO LSH 5

Číslo produktu: 113792 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Štípač na polena o délce až 52 cm a štípacím tlakem 5 tun
  • Obzvláště bezpečný díky ochrannému krytu
  • Bezpečné obouruční ovládání a pohodlná pracovní výška
  • Komfortní práce díky přídavným plochám pro vedení dřeva
  • Vysoký výkon motoru umožňuje dosahování velké štípací síly

Malá, kompaktná a výkonná: Mobilná horizontálna štiepačka dreva AL-KO je ideálna na štiepanie palivového dreva.

 

 

Horizontálna štiepačka dreva AL-KO LSH 520/5

 

S horizontálnou šiepačkou LSH 370/4 ľahko zvládnete aj náročnejšiu prácu. Profesionálne obojručné ovládanie a presné štiepanie dreva zabezpečujú bezpečnú a rýchlu prevádzku. Odolné materiály a vysoko kvalitné komponenty zabezpečujú dlhú životnosť.

 

Technické detaily horizontálnej štiepačky LSH 520/5

 

Horizontálna šttiepačka zvládne polená až do dĺžky 52 cm a vďaka štiepacej sile 5 ton ľahko rozdelí aj širšie kmene. Pevná a stabilná konštrukcia je ošetrená vysoko odolnou práškovou farbou, ktorá štiepačku chrání proti korózii. Štiepačka je napájaná pomocou 230 V (domáca sieť) a dosahuje výkon 2000 W. Extra bezpečná vďaka ochrannej klietke. Štiepačka je mobilná a šetrí miesto pri skladovaní.
Napriek obojručnému ovládániu, bezpečnostným prvkom a s tým súvisiacim znížením rizika, doporučujeme pri práci so štiepačkou nosiť bezpečnostnú obuv, ochranné okuliare a rukavice. Pri prevádzke sa uistite, že je štiepačka postavená na pevnom a rovnom povrchu.

 

Horizontálna štiepačka AL-KO LSH 520/5 Nákup a alternatívy

 

Jednoducho nakúpte horizontálnu štiepačku v našom e-shope, alebo u našich autorizovaných predajcov vo vašej blízkosti. Pokiaľ chcete štiepať drevo s väčším štiepacím tlakom, tak vám doporučujeme vertikálnu štiepačku AL-KO LSV 550/6.

 

 

 

 

Technická špecifikácia

Hmotnosť netto v kg 47 KG
Maximálna dĺžka polena v mm 520 MM
Maximálny tlak v tonách 5 TO
GT_HOLZDURCHMESSER_SPALTER 50 - 250 MM
Dĺžka krabice v cm 108 CM
Dĺžka kábla v m 1 M
Značka AL-KO
Produktový rad Easy
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (3.6MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (98.22KB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.