Hydraulický olej HLP 46 pre štiepačky dreva

Číslo produktu: 112893 Skladom
expected to be with you on 19.06.2024
Vrátane 20% DPH, plus Náklady na dopravu
  • Vysokotlakový hydraulický olej
  • Excelentná ochrana proti opotrebeniu
  • Vysoká odolnosť proti starnutiu
  • Viskozita: ISO VG 46
  • Obsah: 1,0 liter

Vhodný pre nasledujúce modely:

  • Všetky štiepačky dreva AL-KO

Hydraulický olej pre Vašu štiepačku dreva

Originálny hydraulický olej AL-KO pre štiepačky dreva. Vysokokvalitný vysokotlakový hydraulický olej má triedu viskozity ISO VG 47 a spĺňa tie najvyšše nároky vo vzťahu k zaťaženiu, teplote a rýchlosti. Chráni dlhodobo a spoľahlivo pred opotrebením, a tak garantuje dlhú životnosť Vašej štiepačky dreva.


Kúpiť príslušenstvo pre štiepačky dreva a ďalšie záhradné stroje

Kúpte si originálne príslušenstvo od von AL-KO – tu v e-shope alebo špecializovaných predajniach. Nájdete u nás náhradné nože, náhradné reťaze, náhradné struny, ako aj motorový olej pre Vaše benzínové záhradné stroje od AL-KO.

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 112893
EAN 4003718044003
Značka AL-KO

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.