Upozorňujeme, že všetky objednávky s platbou prijatou po 20.12.2022 budú pravdepodobne odoslané až 09.01.2023. Ďakujeme za pochopenie!

Jednoručná reťazová píla AL-KO BKS 2625 T

Číslo produktu: 113355 Obmedzené množstvo
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Táto píla špeciálne koncipovaná pre prácu na strome a je určená výhradne vyškoleným používateľom pri údržbe stromov. Jej kompaktná,ľahká a ergonomická konštrukcia pritom zaručuje maximálnu v
  • optimálne vyváženie
  • automatické a nastaviteľné mazanie reťaze

Zákazníci tiež často kupujú...

169,00 €
Tento produkt
18,90 €
Obmedzené množstvo

Celková cena za všetky produkty

187,90 € *

Ľahká a obratná jednoručná reťazová píla

Takmer konštantný krútiaci moment v celom pracovnom rozsahu

Závesný mechanizmus pre práce vykonávané pri prerezávaní stromov

Výhody

Optimálna ergonómia

Optimálna ergonómia

Vďaka ľahko dostupným ovládacím prvkom a vyváženiu hmotnosti možno zostrihy vetiev a skrátenie koruny vykonať ľahko jednou rukou.

Dvojitá bezpečnosť

Dvojitá bezpečnosť

Systémová brzda a ochranný kryt ruky. S okamžitým zastavením reťaze je v každom okamihu zaručená najvyššia bezpečnosť – pre pohodlnú práce bez rizika úrazu.

Perfektne vybavené

Perfektne vybavené

So závesným okom, zachytávacím drapákom, nastaviteľným mazaním reťaze, ako aj takmer konštantným krútiacim momentom prinášajú ľahké a šikovné píly pre ošetrovanie stromov AL-KO všetko pre príjemnú a plynulú prevádzku.

Technická špecifikácia

Značka AL-KO
Výkon v kW 0.9 KW
Objem v ccm 25.4
Typ motora 2-taktní
Počet otáčok v ot./min 11000
Počet valcov motora 1
Automatický sýtič áno
Produktový rad Comfort
Hmotnosť netto v kg 3.2 KG
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 110
Dĺžka noža v cm 25 CM
Akustický výkon LwA [dB (A)] 106
Mazanie reťaze automaticky
Odchýlka KpA [dB (A)] 3
Hodnota vibrácií (m/s^2) 5.8
Napínanie reťaze s náradím
Akustický tlak v LpA [dB (A)] 87
Pílový reťaz 3/8"
Vymeniteľný vzduchový filter áno
Typ pohonu Benzínový
Maximálna rýchlosť reťaze 21
Členenie 3/8" special
Brzda reťaze áno
Objem olejovej nádrže v ml 140 ML
Hodnota K (m/s^2) 1.5
Napínanie reťaze bez náradia nie
Pohonná jednotka 40 E / .050" / 1,3MM
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.