Jednoručná reťazová píla AL-KO BKS 2625 T

Číslo produktu: 113355 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Táto píla špeciálne koncipovaná pre prácu na strome a je určená výhradne vyškoleným používateľom pri údržbe stromov. Jej kompaktná,ľahká a ergonomická konštrukcia pritom zaručuje maximálnu v
  • optimálne vyváženie
  • automatické a nastaviteľné mazanie reťaze

Ľahká a obratná jednoručná reťazová píla

Takmer konštantný krútiaci moment v celom pracovnom rozsahu

Závesný mechanizmus pre práce vykonávané pri prerezávaní stromov

Výhody

Optimálna ergonómia

Optimálna ergonómia

Vďaka ľahko dostupným ovládacím prvkom a vyváženiu hmotnosti možno zostrihy vetiev a skrátenie koruny vykonať ľahko jednou rukou.

Dvojitá bezpečnosť

Dvojitá bezpečnosť

Systémová brzda a ochranný kryt ruky. S okamžitým zastavením reťaze je v každom okamihu zaručená najvyššia bezpečnosť – pre pohodlnú práce bez rizika úrazu.

Perfektne vybavené

Perfektne vybavené

So závesným okom, zachytávacím drapákom, nastaviteľným mazaním reťaze, ako aj takmer konštantným krútiacim momentom prinášajú ľahké a šikovné píly pre ošetrovanie stromov AL-KO všetko pre príjemnú a plynulú prevádzku.

Technická špecifikácia

Typ pohonu Benzínový
Objem v ccm 25.4
Výkon v kW 0.9 KW
Počet otáčok v ot./min 11000
Hmotnosť netto v kg 3.2 KG
Počet valcov motora 1
Hmotnosť brutto v kg 5.1 KG
Objem palivovej nádrže v l 0.2 L
Maximálna rýchlosť reťaze 21
Objem olejovej nádrže v ml 140 ML
Napínanie reťaze s náradím
Primer áno
Dĺžka krabice v cm 30 CM
Typ struny polovičný klin
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 110
Automatický sýtič áno
Sila v HP 1.2 PS
Pílový reťaz 3/8"
Dĺžka noža v cm 25 CM
Členenie 3/8" special
Značka AL-KO
Produktový rad Comfort
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (7.96MB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.