Kompostér K 390

Číslo produktu: 112093 Skladom
expected to be with you on 19.06.2024
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Termo kompostér vyrobený z recyklovaného materiálu
  • Optimálna cirkulácia vzduchu celoplošnými ventilačnými otvormi pre rýchly proces kompostovania
  • Nezaberie veľa miesta pri preprave, pretože ho možno kompletne demontovať - jednoduchá a rýchla montáž
  • Dva plniace otvory navrchu a vyberateľné dvierka v dolnej časti

 

Vaše „čierne zlato“: humus - výsledkom zrýchleného procesu kompostovania je, že z organického odpadu v čo najkratšom čase dostanete cenný humus ako hnojivo pre vašu záhradu v súlade s kolobehom v prírode.

Technické detaily kompostéra AL-KO K 390

Kompostér pozostáva z recyklovateľného materiálu s obsahom 390 litrov. 13,2 kg tepelný kompostér má základnú plochu 820x820 mm a výšku 740 mm a má dva plniace otvory a vyberaciu klapku.

Kúpiť teraz: Kompostér AL-KO K 390

Stačí si kúpiť kompostér AL-KO K390 priamo od nás ako výrobcu v našom internetovom obchode alebo vyhľadať predajcu vo vašom okolí. K 390 je váš biologický pomocník do záhrady.

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 112093
EAN 4003718028706
Hmotnosť netto v kg 13.2 KG
Značka AL-KO

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (3.38MB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.