Kosiace teleso na vysokú trávu solo® by AL-KO 110

Číslo produktu: 127576 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Variabilná výška kosenia od 30 do 90 mm
  • Ideálne pre pozemky s vysokou trávou, napríklad v sadoch
  • Skvelé výsledky kosenia vďaka trom nožom z ušľachtilej ocele o sile 5 mm
  • Quick-Change System - pre rýchlu a jednoduchú montáž žacieho ústrojenstva
  • Pracovná šírka 110 cm s možnosťou kosenia až ku krajom
  • 4 kontaktné kolieska zaisťujú skvelú priľnavosť aj v ťažkom a nerovnom teréne

S týmto kosiacím telesom premeníte Váš záhradný traktor na profesionálnej kosačku. Žacie ústrojenstvo je kompatibilný so záhradnými traktory:
Comfort T 22-111.7 HDS-A V2; T 16-93.7 HD V2 und T 16-103.7 HD V2
Premium T 16-95.6 HD V2; T 16-105.6 HD V2; T 20-105.6 HD V2; T 22-110.0 HDH-A V2 und T 23-125.6 HD V2

Technická špecifikácia

Značka solo® by AL-KO

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.