Kultivátor benzínový MH 1150

Číslo produktu: 113972 Skladom
expected to be with you on 25.07.2024
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Ideálne na kyprenie pôdy a obrábanie veľkých plôch
  • Bočné ohraničujúce kotúče na ochranu výsadby
  • Ergonomická rukoväť, bočne a výškovo nastaviteľná bez použitia náradia
  • K dispozícii je široký sortiment príslušenstva na ďalšiu kultiváciu pôdy
  • Vrátane sady kolies s 2 gumovými kolesami 4.0-8

Zákazníci tiež často kupujú...

619,00 €
Tento produkt
29,90 €
Skladom
34,90 €
Skladom
59,90 €
Skladom

Celková cena za všetky produkty

743,70 €

Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu

Extrémna pracovná šírka - benzínový kultivátor AL-KO MH 1150 Comfort
Motorový kultivátor MH 1150 Comfort je váš robustný pomocník na efektívne a časovo úsporné využívanie obrábaných plôch. Vďaka veľkej pracovnej šírke 115 cm ho môžeme odporučiť pre plochy s rozlohou až približne 670 m².
Či už na kultiváciu, prevzdušňovanie alebo kyprenie pôdy: s touto motorovou motykou môžete pôdu pred sejbou dobre pripraviť, nakypriť a zapracovať do nej živiny, hnojivo alebo čerstvú ornicu. Ergonomická vodiaca rukoväť, ktorú možno variabilne a bez náradia nastaviť do strán a do výšky, zaručuje mimoriadny komfort pri práci. Ak je rukoväť nastavená do strany, plochu možno pohodlne obrábať bez toho, aby ste museli stúpiť na už upravenú, a teda nakyprenú pôdu. Ochranné kotúče, ktoré sú už súčasťou dodávky, vymedzujú pracovnú plochu a zabezpečujú tak účinnú ochranu existujúcich porastov. 

Intenzívne viacnásobné používanie - žiadny problém
Na tento kultivátor možno súčasne pripojiť viacero príslušenstiev, napríklad osypovací či orací pluh alebo vyorávač zemiakov. Pre lepšiu trakciu odporúčame pri používaní pluhov pripojiť sadu oceľových kolies, ktorá je tiež k dispozícii.

Kultivátor MH 1150 Comfort poskytuje silnú oporu pri práci na väčších plochách. Dva rýchlostné stupne umožňujú jednoducho nastaviť pracovnú rýchlosť a výsledok kultivácie podľa vašich požiadaviek. Spätný chod uľahčuje manévrovanie a umožňuje bezproblémovú prevádzku. S pracovnou šírkou 115 cm možno obrábať aj veľké plochy s rozlohou až 670 m².
Na optimálne obrábanie pôdy slúži 32 špeciálnych nožov, ktoré sa postarajú o hĺbku až 36 cm - a vďaka motoru s výkonom 3,6 kW má model silný ťah aj na ťažkých pôdach. Vodiaca ostroha udržiava náradie na jazdnej dráhe.
Mimoriadne stabilná, ergonomická vodiaca rukoväť je ideálna na prácu v šetrnej polohe tela a dá sa nastaviť do strán a do výšky. Súčasťou dodávky sú ochranné disky ako aj sada kolies (na použitie s pluhmi).

Bezpečnosť je prvoradá: bezpečnostná ručná páka účinne zabraňuje neúmyselnému otáčaniu sekacích nožov. Kvalitný kryt okopávacieho náradia z robustného oceľového plechu navyše chráni obsluhu náradia pred odletujúcimi kameňmi a zeminou. Ochrana výsadieb sa dosiahne bočnými obmedzovacími diskami.

Kúpte si benzínový kultivátor AL-KO MH 1150 Comfort a lebo jeho alternatívy
Kúpte si motorový kultivátor MH 1150 Comfort teraz v našom internetovom obchode alebo u jedného z našich špecializovaných predajcov. Ak chcete mať menšiu pracovnú šírku, odporúčame model MH 770 (č. artikla 113971).

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 113972
EAN 4003718063233
Hmotnosť netto v kg 98 KG
Pracovná hĺbka v cm 32 CM
Dĺžka noža v cm 36 CM
Počet žacích nožov 8 ST
Značka AL-KO
Produktový rad Premium

Mowing System

Pracovná šírka v cm 115 CM

Working area

Vhodná plocha do m² 670 QM

Engine

Automatický sýtič nie
Elektrický štart nie
Objem v ccm 212
Výkon v kW 3.6 KW
Primer nie

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (8.56MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (110.06KB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.