Kultivátor benzínový MH 360

Číslo produktu: 113969 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Znovu dostupné od 23.07.2024
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Kompaktný, malý kultivátor na kyprenie jemnej pôdy a prípravu na sejbu.
  • Nízka hmotnosť a ergonomická rukoväť na pohodlnú prácu
  • 3-násobne výškovo nastaviteľná brzdová ostroha
  • Ľahko odnímateľné prepravné koleso
  • 4 aktívne pracujúce kultivačné nože s pracovnou šírkou 36 cm na ľahké kyprenie pôdy

Benzínový kultivátor AL-KO MH 360 Easy - silná ľahká váha na obrábanie pôdy.
Kultivátor MH 360 Easy je váš štíhly, obratný pomocník na efektívne a časovo úsporné používanie v záhrade.
Či už na kultiváciu, prevzdušňovanie alebo kyprenie pôdy: s touto motorovou motykou pôdu pred sejbou dobre pripravíte, nakypríte a zapracujete do nej živiny, hnojivo a čerstvú vrchnú vrstvu pôdy.
Ľahký a obratný kultivátor MH 360 je ideálnym pomocníkom najmä pre hobby záhradkárov. 

Manévrovateľnosť a ergonómia
S kultivátorom MH 360 Easy je kultivácia malých plôch mimoriadne jednoduché. Vďaka pracovnej šírke 36 cm sa dostanete do každého kúta záhrady. Jednoduchosť práce v porovnaní s ručnou prácou s rýľom je obrovská.
Aktívne pracujúce, špeciálne tvarované sady štyroch nožov so štyrmi čepeľami sú totiž špeciálne navrhnuté na kultiváciu jemne drobivej pôdy - a vďaka motoru s výkonom 2,2 kW má kultivátor, ktorý váži len 34 kg, potrebnú ťažnú silu. Pomocou do 3 polôh nastaviteľnej brzdovej ostrohy môžete nastaviť pracovnú hĺbku podľa potreby.
Ideálne na prácu v polohe šetrnej k držaniu tela aj na úzkych miestach. Ergonomicky usporiadané ovládacie prvky v kombinácii s nízkou hmotnosťou vám uľahčia prácu s MH 360 Easy v akejkoľvek polohe. Cestou na pracovisko možno integrované prepravné koleso nastaviť do prepravnej polohy bez použitia náradia.
Okrem toho vysokokvalitné kryty kultivačných nožov z robustného oceľového plechu chránia obsluhu pred odletujúcimi kameňmi a zeminou.

Kúpte si benzínový kultivátor AL-KO MH 360 Easy alebo jeho alternatívy
Kúpte si kultivátor MH 360 Easy teraz v našom internetovom obchode alebo u jedného z našich špecializovaných predajcov. Ak chcete väčšiu a výkonnejšiu variantu, odporúčame model MH 540 (č. artikla 113970).

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 113969
EAN 4003718063202
Hmotnosť netto v kg 35 KG
Rozmer výška v cm bez kartóne 45 CM
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 64 CM
Pracovná hĺbka v cm 20 CM
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 38 CM
Hmotnosť brutto v kg 40 KG
Dĺžka noža v cm 25 CM
Počet žacích nožov 8 ST
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 93
Produktový rad Easy
Značka AL-KO

Power supply

Typ pohonu Benzínový

Mowing System

Pracovná šírka v cm 36 CM

Engine

Automatický sýtič áno
Elektrický štart nie
Objem v ccm 139
Počet otáčok v ot./min 2850
Výkon v kW 2.2 KW
Primer áno
Počet valcov motora 1

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (6.61MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (106.84KB)
Pred. č.: 113807 Obmedzené množstvo
14,90 €
Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.