Kultivátor benzínový MH 540

Číslo produktu: 113970 Obmedzené množstvo
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Vhodné najmä na kyprenie pôdy alebo prípravu na sejbu, a to aj na väčších plochách
  • Obzvlášť stabilná, ergonomická rukoväť
  • 3-násobne výškovo nastaviteľná brzdová ostroha na nastavenie správnej pracovnej hĺbky
  • Prepravné koleso sa dá pohodlne a bez náradia sklopiť
  • 4 aktívne kultivačné nože s pracovnou šírkou 36 cm na účinnú kultiváciu

Benzínový kultivátor strednej triedy MH 540 Comfort - aj na väčšie plochy
Motorový kultivátor MH 540 Comfort je váš robustný a obratný pomocník na efektívne a časovo úsporné používanie v záhrade.
Či už na kultiváciu, prevzdušňovanie alebo kyprenie pôdy: s týmto kultivátorom môžete pôdu pred sejbou dobre pripraviť, nakypriť a zapracovať do nej živiny, hnojivo alebo čerstvú vrchnú vrstvu pôdy. Vhodné aj pre väčšie plochy. Ideálny model pre hobby záhradkárov.
 

Či už dopredu alebo dozadu
S motorovým kultivátorom MH 540 Comfort je kyprenie mimoriadne jednoduché aj na väčších plochách. To znamená, že môžete efektívne a s minimálnym úsilím obrábať plochu, ktorá sa má okopávať. Štyri sady kultivačných nožov s pracovnou šírkou 54 cm zabezpečujú jemné rozdrvenie pôdy do hĺbky 33 cm.Prácu výrazne uľahčuje aj 1 rýchlostný pohon vzad. Práca je tak oveľa jednoduchšia v porovnaní s ručnou prácou s rýľom, ručnou motykou alebo hrabľami.
Aktívne pracujúce, špeciálne tvarované súpravy štyroch lopatiek nožov sú poháňané výkonným motorom s výkonom 3,45 kW. Vďaka tomu má stroj strednej triedy s hmotnosťou 51 kg potrebnú ťažnú silu. Pomocou 3 násobne nastaviteľnej brzdovej ostrohy môžete nastaviť pracovnú hĺbku podľa potreby.
Mimoriadne stabilná, ergonomická rukoväť je ideálna na prácu v príjemnej polohe pre držanie tela. Prepravné koleso sa dá ľahko nastaviť z pracovnej do prepravnej polohy bez použitia náradia.

Kľúčom k úspechu je bezpečnosť: bezpečnostná ručná páka účinne zabraňuje neúmyselnému otáčaniu kultivačných nožov. Okrem toho vysokokvalitný kryt nožov z robustného oceľového plechu chráni obsluhu náradia pred odletujúcimi kameňmi a zeminou.

Kúpte si benzínovú motorovú motyku AL-KO MH 540 Comfort alebo jeho alternatívy
Kúpte si motorový kultivátor MH 540 Comfort teraz v našom internetovom obchode alebo u jedného z našich špecializovaných predajcov. Ak chcete väčšiu a výkonnejšiu variantu, odporúčame kultivátor MH 770 (č. artikla 113971).

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

Technická špecifikácia

Pracovná šírka v cm 540 CM
Objem v ccm 196
Výkon v kW 3.45 KW
Prenos 1 rýchlostný stupeň vpred
Hmotnosť netto v kg 45 KG
Elektrický štart nie
Pracovná hĺbka v cm 30 CM
Vhodná plocha do m² 300 QM
Dĺžka noža v cm 33 CM
Počet žacích nožov 8 ST
Primer áno
Dĺžka krabice v cm 78 CM
Automatický sýtič nie
Produktový rad Comfort
Značka AL-KO
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (8.56MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (110.06KB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.