Kultivátor benzínový MH 540

Číslo produktu: 113970 Obmedzené množstvo
expected to be with you on 09.07.2024
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Vhodné najmä na kyprenie pôdy alebo prípravu na sejbu, a to aj na väčších plochách
  • Obzvlášť stabilná, ergonomická rukoväť
  • 3-násobne výškovo nastaviteľná brzdová ostroha na nastavenie správnej pracovnej hĺbky
  • Prepravné koleso sa dá pohodlne a bez náradia sklopiť
  • 4 aktívne kultivačné nože s pracovnou šírkou 36 cm na účinnú kultiváciu

Zákazníci tiež často kupujú...

469,00 €
Tento produkt
14,90 €
Obmedzené množstvo

Celková cena za všetky produkty

483,90 €

Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu

Benzínov kultivátor AL-KO strednej triedy MH 540 Comfort - aj na väčšie plochy

Motorový kultivátor MH 540 Comfort je váš robustný, manévrovateľný pomocník pre efektívne a časovo nenáročné použitie vo vašej záhrade. Či už na kultiváciu, prevzdušňovanie alebo kyprenie pôdy: S touto motorovou plečkou môžete pôdu pred sejbou dobre pripraviť, kypriť a zapracovať do nej živiny, hnojivo alebo čerstvú ornicu. Vhodné aj na väčšie plochy. Ideálna motorová motyčka pre hobby záhradkárov.

Dopredu alebo dozadu

Motorový kultivátor MH 540 Comfort mimoriadne uľahčuje kyprenie aj na väčších plochách. To znamená, že na rezanej ploche môžete pracovať efektívne a s minimálnym úsilím. Motyka má pracovnú šírku 54 cm a štyri sady sekacích nožov zaisťujú jemnú, drobivú pôdu do hĺbky 33 cm. Zníženie práce oproti ručnej práci s rýľom, ručnou motykou a hrabľami je obrovské. Aktívne pracujúce, špeciálne tvarované štyri sady sekáčov poháňa výkonný 3,45 kW motor. To znamená, že zariadenie strednej triedy s hmotnosťou 51 kg má potrebnú ťažnú silu. Pomocou 3-smerne nastaviteľnej brzdovej ostrohy môžete nastaviť pracovnú hĺbku podľa potreby. S prevodom vpred a vzad. Mimoriadne stabilné, ergonomické riadidlá sú ideálne pre prácu v príjemnej polohe. Prepravné koleso možno ľahko nastaviť z pracovnej do prepravnej polohy bez použitia náradia.

Bezpečnosť je kľúčová: Bezpečnostná ručná páka účinne zabraňuje neúmyselnému otáčaniu sekacích nožov. Kvalitný kryt sekacích nástrojov z robustného oceľového plechu navyše chráni obsluhu pred odletujúcimi kameňmi a zeminou.

Kúpte si benzínový kultivátor AL-KO MH 540 Comfort & alternativy

Kúpte si motorovú motyčku MH 540 Comfort teraz v našom internetovom obchode alebo u niektorého z našich špecializovaných predajcov. Ak chcete väčší, výkonnejší motorový kultivátor, odporúčame motorový kultivátor MH 770 (č. položky 113971).

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 113970
EAN 4003718063219
Hmotnosť netto v kg 45 KG
Pracovná hĺbka v cm 30 CM
Dĺžka noža v cm 33 CM
Počet žacích nožov 8 ST
Petrol Engine E10 OK? Yes
Produktový rad Comfort
Značka AL-KO

Mowing System

Pracovná šírka v cm 54 CM

Working area

Vhodná plocha do m² 300 QM

Traction System

Prenos 1 rýchlostný stupeň vpred

Engine

Automatický sýtič nie
Elektrický štart nie
Objem v ccm 196
Výkon v kW 3.45 KW
Primer áno

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (8.56MB)
Názov stiahnutého súboru (3.88MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (110.06KB)
Pred. č.: 113807 Obmedzené množstvo
14,90 €
Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.