Kultivátor benzínový MH 770

Číslo produktu: 113971 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Ideálne na kyprenie pôdy a kultiváciu v záhonových radoch
  • Bočné ochranné kotúče na ochranu výsadby
  • Ergonomická rukoväť, bočne a výškovo nastaviteľná bez použitia náradia
  • 3-násobne výškovo nastaviteľná brzdová ostroha na nastavenie správnej pracovnej hĺbky
  • Dostupné príslušenstvo na ďalšiu kultiváciu pôdy
  • Prepravné koleso sa pohodlne sklápa bez použitia náradia

Variabilná prevádzka - benzínový kultivátor AL-KO MH 770 Comfort
Motorový kultivátor MH 770 Comfort je váš robustný pomocník na efektívne a časovo úsporné využívanie obrábaných plôch. 
Či už na kultiváciu, prevzdušňovanie alebo kyprenie pôdy: s touto motorovou motykou môžete pôdu pred sejbou dobre pripraviť, nakypriť a zapracovať do nej živiny, hnojivo alebo čerstvú vrchnú vrstvu pôdy. Ergonomická vodiaca rukoväť, ktorú možno variabilne a bez náradia nastaviť do strán a do výšky, zaručuje mimoriadny komfort pri práci. Ak je rukoväť nastavená do strany, plochu možno pohodlne obrábať bez toho, aby ste museli stúpiť na už upravenú, a teda nakyprenú pôdu. Ochranné kotúče, ktoré sú súčasťou dodávky, obmedzujú pracovnú plochu a zabezpečujú tak účinnú ochranu existujúcich porastov.

Viacnásobné použitie - žiadny problém
K tomuto modelu je možné pripojiť niekoľko druhov príslušenstva, ako napríklad osypovací pluh, vyorávač zemiakov alebo orací pluh. Pre lepšiu trakciu sa pri používaní pluhov odporúča pripojiť sadu oceľových kolies, ktorá je tiež k dispozícii.

Motorový kultivátor MH 770 Comfort poskytuje silnú oporu pri práci na väčších plochách. Vďaka dvom rýchlostným stupňom môžete ľahko nastaviť pracovnú rýchlosť a výsledok sekania podľa svojich požiadaviek. Spätný chod uľahčuje manévrovanie a umožňuje bezproblémovú prevádzku. Vďaka pracovnej šírke 77 cm a šiestim súpravám kultivačných nožov môžete dosiahnuť pracovnú hĺbku až 33 cm.
Aktívne pracujúce, špeciálne tvarované štyri nože na každej súprave sú totiž výborne navrhnuté na obrábanie pôdy - a vďaka motoru s výkonom 3,45 kW má model silný ťah aj na ťažkých pôdach. Vodiaca ostroha udržiava náradie na trati.
Mimoriadne stabilná, ergonomická rukoväť je ideálna na prácu v šetrnej polohe pre držanie tela. Prepravné koleso sa dá ľahko nastaviť z pracovnej do prepravnej polohy bez použitia náradia.

Bezpečnosť je prvoradá: bezpečnostná ručná páka účinne zabraňuje neúmyselnému otáčaniu sekacích nožov. Okrem toho vysokokvalitný kryt kultivačných nožov z robustného oceľového plechu chráni obsluhu  pred odletujúcimi kameňmi a zeminou.

Kúpte si benzínový kultivátor AL-KO MH 770 Comfort alebo jeho alternatívy
Kúpte si motorový kultivátor MH 770 Comfort teraz v našom internetovom obchode alebo u jedného z našich špecializovaných predajcov. Ak chcete väčšiu a výkonnejšiu variantu, odporúčame model MH 1150 (č. artikla 113972).

 

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 113971
EAN 4003718063226
Hmotnosť netto v kg 67 KG
Hmotnosť brutto v kg 79 KG
Dĺžka noža v cm 33 CM
Počet žacích nožov 8 ST
Produktový rad Comfort
Značka AL-KO

Mowing System

Pracovná šírka v cm 77 CM

Working area

Vhodná plocha do m² 670 QM

Traction System

Prenos 1 rýchlostný stupeň vpred / 1

Engine

Automatický sýtič nie
Elektrický štart nie
Objem v ccm 196
Výkon v kW 3.45 KW
Primer áno

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (8.56MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (110.06KB)
Pred. č.: 113977 Nedostupné
44,90 €
Pred. č.: 113807 Nedostupné
14,90 €
Pred. č.: 113976 Nedostupné
34,90 €
Pred. č.: 113975 Nedostupné
34,90 €
Pred. č.: 113973 Obmedzené množstvo
25,90 €
Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.