Lištová kosačka BM 875 III

Číslo produktu: 113617 Obmedzené množstvo
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Universal, scythe mower for nature gardens
  • For mowing meadows, natural gardens and thick wild herbs
  • Special hardened 87 cm long ESM cutter bar
  • Infinitely height-adjustable blade shoes
  • Extra powerful 2.3 kW engine (150 cc)
Univerzálne použitie a extrémna obratnosť. Pohyblivý usmerňovač trávy. Špeciálne tvrdené nože ESM s ochranou hrán.Plynule výškovo nastaviteľné podbehy.

Výhody

Výškovo nastaviteľné, ergonomicky tvarované vodiace držadlo s tlmením proti vibráciám sa stará o optimálnu manipuláciu v teréne a jednoduchú prepravu.

Na lúkach alebo ekologických prírodných záhradách je zvlášť dôležité, aby tu boli používané iba stroje, ktoré sú na tento účel vhodné ako lištová kosačka spoločnosti AL -KO, ktorá kŕmnu trávu kosí práve tak dobre ako husté divoké porasty.

Vďaka pohyblivému usmerňovaču trávy tráva nezostáva ležať na kryte,navyše sa pokladanie trávy zlepšilo vďaka kratšej vzdialenosti medzi kolesom a lištou.

Vedľa špeciálne tvrdeného noža ESM s plynulo výškovo nastaviteľnými podbehmi sa lištová kosačka AL-KO vyznačuje predovšetkým zapuzdreným unášačom.Tento unášač sa menej znečisťuje a stará sa o dlhšiu životnosť.

Technická špecifikácia

Značka AL-KO
Produktový rad Comfort
Šírka záberu v cm 87 CM
Model motora B&S Series 625EXi
Výkon v kW 2.3 KW
Typ motora 4-taktní
Objem v ccm 150
Počet otáčok v ot./min 3200
Počet valcov motora 1
Elektrický štart nie
Automatický sýtič áno
Nastaviteľná výška rukoväte áno
Sklopná rukoväť nie
Odchýlka KpA [dB (A)] 2
Akustický výkon LwA [dB (A)] 97
Priemer kolesa v palcoch 13X5,0-6
Hmotnosť netto v kg 52 KG
Pohon kosačky možno vypnúť áno
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 99
Prenos 1 rýchlostný stupeň vpred
Vhodná plocha do m² 2000
Typ pohonu Benzínový
Hodnota vibrácií (m/s^2) 16.07
Akustický tlak v LpA [dB (A)] 87
Hodnota K (m/s^2) 6
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)
Názov stiahnutého súboru 1 (0.00 B)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.