Lištová kosačka BM 875 III

Číslo produktu: 113617 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Universal, scythe mower for nature gardens
  • For mowing meadows, natural gardens and thick wild herbs
  • Special hardened 87 cm long ESM cutter bar
  • Infinitely height-adjustable blade shoes
  • Extra powerful 2.3 kW engine (150 cc)
Univerzálne použitie a extrémna obratnosť. Pohyblivý usmerňovač trávy. Špeciálne tvrdené nože ESM s ochranou hrán.Plynule výškovo nastaviteľné podbehy.

Výhody

Všetko poruke

Všetko poruke

Výškovo nastaviteľné, ergonomicky tvarované vodiace držadlo s tlmením proti vibráciám sa stará o optimálnu manipuláciu v teréne a jednoduchú prepravu.

Perfektné pokladanie trávy

Perfektné pokladanie trávy

Vďaka pohyblivému usmerňovaču trávy tráva nezostáva ležať na kryte,navyše sa pokladanie trávy zlepšilo vďaka kratšej vzdialenosti medzi kolesom a lištou.

Robustná do posledného detailu

Robustná do posledného detailu

Vedľa špeciálne tvrdeného noža ESM s plynulo výškovo nastaviteľnými podbehmi sa lištová kosačka AL-KO vyznačuje predovšetkým zapuzdreným unášačom.Tento unášač sa menej znečisťuje a stará sa o dlhšiu životnosť.

Dávať prednosť prírode

Dávať prednosť prírode

Na lúkach alebo ekologických prírodných záhradách je zvlášť dôležité, aby tu boli používané iba stroje, ktoré sú na tento účel vhodné ako lištová kosačka spoločnosti AL -KO, ktorá kŕmnu trávu kosí práve tak dobre ako husté divoké porasty.

Technická špecifikácia

Typ pohonu Benzínový
Model motora B&S Series 625EXi
Objem v ccm 150
Výkon v kW 2.3 KW
Počet otáčok v ot./min 3200
Prenos 1 rýchlostný stupeň vpred
Hmotnosť netto v kg 52 KG
Elektrický štart nie
Počet valcov motora 1
Hmotnosť brutto v kg 55 KG
Vhodná plocha do m² 2000 QM
Objem palivovej nádrže v l 0.8 L
Nastaviteľná výška rukoväte áno
Sklopná rukoväť nie
Primer nie
Dĺžka krabice v cm 80.5 CM
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 99
Automatický sýtič áno
Šírka záberu v cm 87 CM
Produktový rad Comfort
Značka AL-KO
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (7.36MB)
Názov stiahnutého súboru (10.88MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (92.79KB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.