Náhradná cievka so strunou GTE 350, 450, 550 (2ks)

Číslo produktu: 112966 Skladom
expected to be with you on 19.06.2024
Vrátane 20% DPH, plus Náklady na dopravu
  • Kvalitné nylonové vlákno
  • Ø 1,65 mm (2 x 3 m)
  • Nastavovanie struny pomocou Tipp-automatiky
  • Pohodlná výmena
  • Vrátane chrániča cievky

Zákazníci tiež často kupujú...

13,90 €
Tento produkt
64,90 €
Obmedzené množstvo

Celková cena za všetky produkty

153,70 €

Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu
112926
Elektrický vyžínač AL-KO GTE 550 Premium Podrobnosti
112928
Elektrický vyžínač AL-KO GTE 350 Classic Podrobnosti
112929
Elektrický vyžínač AL-KO GTE 450 Comfort Podrobnosti
113010
Trimmer T1 Horcura Podrobnosti

Vhodná pre nasledujúce modely:

  • Elektrický vyžínač GTE 350 Classic
  • Elektrický vyžínač GTE 450 Comfort
  • Elektrický vyžínač GTE 550 Premium

Náhradná cievka so strunou pre Váš elektrický vyžínač

Originálna náhradná cievka AL-KO s dvojitou strunou pre elektrické vyžínače radu GTE. Struna z vysokokvalitného nylonu, odolného proti opotrebeniu, sa stará o optimálne výsledky kosenia a má priemer 1,65 mm. Pomocou Tipp-automatiky sa dá dĺžka struny počas prevádzky veľmi jednoducho nastavovať. Na pohodlnú výmenu cievky so strunou stačí niekoľko pohybov. Vrátane chrániča cievky.


Kúpiť príslušenstvo pre elektrické vyžínače a ďalšie motorové kosy

Kúpte si originálne príslušenstvo od AL-KO – tu v e-shope alebo špecializovaných predajniach. Nájdete u nás špeciálne náhradné cievky so strunou, náhradné nože, motorový olej a náhradné akumulátory, ako aj nabíjačky pre Vaše vyžínače od AL-KO.

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 112966
EAN 4003718045727
Priemer struny v mm 1.65 MM
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 96
Značka AL-KO

Cutting System

Dĺžka struny v cm 600 CM

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.