Orezávacia Píla Csa 4220 solo® by AL-KO 36 V

Číslo produktu: 127439 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
NoStockAndUnderStockNotAllowed
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
Pokial musí byť skrátený alebo odvetvený strom, ponúka nádstavec akumulátorového výškového prerezávača solo® by AL-KO 36 V CSA 4220 najlešie predpoklady pre neúnavnú prácu. Kvalitná kolajnica a 3/8" špeciálnu reťaz, vždy od Oregonu, prenáša 850 W profi energiu bezkartáčového motoru na čistú silu výkonu.

Technická špecifikácia

Typ pohonu AKU
Akumulátorová rada AL-KO Power 36V
Hmotnosť netto v kg 2.1 KG
Maximálna rýchlosť reťaze 14
Napínanie reťaze bez náradia
Typ struny polovičný klin
Kompatibilná batéria 127390
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 96
Pílový reťaz 3/8"
Dĺžka noža v cm 20 CM
Členenie 3/8" special
Produktový rad Premium
Značka solo® by AL-KO
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (4MB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.