Píla Reťazová Elektr.eki 2200/40

Číslo produktu: 112809 Skladom
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Powerful inline motor for perfect balance
  • 40cm bar & chain
  • Quick tensioning setup
  • Simple maintenance
Silný elektromotor. Perfektná ergonómia pre prácu bez námahy. Vysoký rezací výkon. Systémová brzda a ochranný kryt rúk s rýchlym zastavením reťaze. Automatické mazanie reťaze. S pozdĺžne uloženým motorom a rýchlonapínačom reťaze.

Výhody

Rýchlo napnuté

Rýchlo napnuté

Vďaka rýchlonapínaciemu zariadeniu je možné reťaz napnúť a nastaviť bez nástrojov – aj výmena reťaze a lišty je zároveň vybavená rýchlo.

Naprieč, alebo pozdĺž?

Naprieč, alebo pozdĺž?

Zatiaľ čo sú výkonné motory u modelov EKS uložené úplne klasicky priečne k lište (crossline), je motor v modeli EKI uložený pozdĺžne (inline). To prináša výhody pri rozložení hmotnosti, takže aj pri dlhšom rezaní môžete pracovať bez námahy.

Elegantný tvar i výsledok

Elegantný tvar i výsledok

Elektrické motorové píly AL -KO ponúkajú vďaka svojmu dizajnu nielen perfektný vzhľad, ale vďaka výkonným motorom a originálnej lište a reťazi Oregon i silný rezací výkon a dlhú životnosť. Automatické mazanie reťaze a priehľadnému okienku na olejovej nádrži navyše uľahčujú údržbu.

Dvojité istenie

Dvojité istenie

Vďaka systémovej brzde a ochrannému krytu rúk s rýchlym zastavením reťaze ponúka v každej situácii najvyššiu bezpečnosť – pre pohodlnú prácu bez nehody.

Technická špecifikácia

Typ pohonu Elektrický
Výkon motora vo wattoch 2200 W
Hmotnosť netto v kg 5.4 KG
Hmotnosť brutto v kg 7.3 KG
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 92 CM
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 20 CM
Rozmer výška v cm bez kartóne 23.8 CM
Maximálna rýchlosť reťaze 15.5
Napínanie reťaze bez náradia
Dĺžka krabice v cm 57.5 CM
Typ struny polovičný klin
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 108
Pílový reťaz 3/8"
Dĺžka noža v cm 40 CM
Členenie 3/8"
Značka AL-KO
Produktový rad Premium
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (6.72MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (112.19KB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.