Píla Reťazová Elektr.eki 2200/40

Číslo produktu: 112809 Skladom
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Powerful inline motor for perfect balance
  • 40cm bar & chain
  • Quick tensioning setup
  • Simple maintenance

Zákazníci tiež často kupujú...

125,00 €
Tento produkt
7,90 €
Skladom

Celková cena za všetky produkty

132,90 € *

Silný elektromotor. Perfektná ergonómia pre prácu bez námahy. Vysoký rezací výkon. Systémová brzda a ochranný kryt rúk s rýchlym zastavením reťaze. Automatické mazanie reťaze. S pozdĺžne uloženým motorom a rýchlonapínačom reťaze.

Technická špecifikácia

Značka AL-KO
Výkon motora vo wattoch 2200 W
Produktový rad Premium
Odchýlka KpA [dB (A)] 3
Maximálna rýchlosť reťaze 15.5
Napínanie reťaze bez náradia áno
Hmotnosť netto v kg 5.4 KG
Brzda reťaze áno
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 108
Pílový reťaz 3/8"
Napínanie reťaze bez náradia
Hodnota vibrácií (m/s^2) 5.06
Hodnota K (m/s^2) 3
Akustický výkon LwA [dB (A)] 106
Členenie 3/8"
Mazanie reťaze automaticky
Dĺžka noža v cm 40 CM
Typ pohonu Elektrický
Akustický tlak v LpA [dB (A)] 94
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.