Plotostrih Ht 440

Číslo produktu: 112679 Obmedzené množstvo
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Efektívne, ľahké a spoľahlivé elektrické nožnice na živý plot
  • Diamantovo brúsený bezpečnostný nôž 44 cm s ochranou proti nárazu
  • Práca bez únavy vďaka pohonu s nízkymi vibráciami, nízkej hmotnosti a ergonomicky tvarovaným ovládacím prvkom
  • Odolné, robustné puzdro s integrovanou vodováhou
  • Obsahuje ochranný kryt na praktické odkladanie na stenu

Ľahké, efektívne strihanie živého plota s rýchlym postupom, bez emisií a ticho. S obvyklou jednoduchosťou použitia AL-KO pre nenáročnú údržbu záhrady doma - to sú elektrické nožnice na živý plot AL-KO.

Elektrický plotostrih na živý plot AL-KO HT 440 Basic Cut – ľahké a praktické

Bezemisné a tiché elektrické nožnice na živý plot AL-KO HT 440 Basic Cut sú vaším dokonalým pomocníkom pre spoľahlivú starostlivosť o ozdoby vašej domácej záhrady. Ľahké a manévrovateľné zariadenie je ideálne pre menšie záhrady - ideálne pre udržiavacie a omladzovacie rezy. HT 440 Basic Cut je základným modelom medzi elektrickými nožnicami na živý plot AL-KO a ponúka vám vysokú manévrovateľnosť pri práci vďaka nízkej hmotnosti a kompaktným rozmerom. Priložený tulec slúži ako nástenný držiak na bezpečné uloženie nožníc na živý plot, ktoré je šetrné k zariadeniu.

Technické údaje elektrického plotostrihu na živý plot 440 Basic Cut

Model 440 (440 wattov) je vybavený kvalitným diamantom brúseným bezpečnostným nožom s dĺžkou rezu 44 cm. S robustným nožom dosiahnete rýchly a presný rez s optimálnou ochranou osôb a vybavenia. Integrovaná vodováha vás podporí pri precíznom a priamom strihaní živého plotu. Protibežný bezpečnostný nôž má reznú hrúbku 16 mm s rýchlosťou zdvihu 3 400 ot./min. Veľmi nenáročné na údržbu v porovnaní s benzínovým modelom. Mimoriadne tiché nožnice na živé ploty môžete bez váhania používať takmer v každej obytnej oblasti, bez toho, aby ste museli venovať pozornosť strnulým časom alebo riskovať problémy so susedmi. Nízka hmotnosť len 3,2 kg zaisťuje, že aj pri dlhšom používaní môžete pracovať bez únavy.

Kúpte si nožnice na živý plot AL-KO HT 440 Basic Cut 

Elektrické nožnice na živý plot HT 440 si môžete zakúpiť z pohodlia domova v našom internetovom obchode alebo u špecializovaného predajcu. Je to ľahký medzi výkonnými, bezemisnými elektrickými nožnicami na živý plot AL-KO.

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 112679
EAN 4003718040302
Hmotnosť netto v kg 3.2 KG
Hmotnosť brutto v kg 5.04 KG
Počet otáčok v ot./min 3400
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 100
Produktový rad Easy
Značka AL-KO

Power supply

Typ pohonu Elektrický

Cutting System

Dĺžka rezu v mm 440 MM
Princíp kosenia protibežný bezpečnostný nôž

Engine

Výkon motora vo wattoch 440 W

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (10.41MB)
Názov stiahnutého súboru (184.91KB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.