Plotostrih Ht 550 Safety Cut

Číslo produktu: 112680 Skladom
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • 520 mm / 20" diamond cut blade
  • Integrated spirit level
  • Safety cable

Zákazníci tiež často kupujú...

105,00 €
Tento produkt
155,00 €
Skladom

Celková cena za všetky produkty

317,90 € *

Robustné teleso. Bezpečnostný kábel. Diamantom brúsené nože. Integrovaná vodováha.

Výhody

Integrovaná vodováha podporuje priamy a vodorovný strih. Môžete sa tak vyhnúť nerovnostiam v rovine strihu.

Kvalitné plastové teleso je mimoriadne stabilné a robustné, čo zaručuje dlhú životnosť plotostrihov.

Vďaka jedinečnému káblu AL -KO Safety sa účinne zabraňuje prestrihnutiu elektrického kábla, čím je zaručená vyššia bezpečnosť plotostrihov (nedodáva sa u modelu HT 440).

Aby živé ploty zostali husté a krovinaté, mali by byť strihané do tvaru lichobežníka, to znamená dole širší než hore. Tým možno zabrániť strate olistenia spodných konárov kvôli nedostatku svetla.

Multifunkčný sprej má nielen vynikajúce mazacie vlastnosti – uvoľňuje ale aj usadený materiál, hrdzu, ošetruje a čistí.

Perfektne strihané menšie až veľké kríky nie sú vďaka silným, spoľahlivým a pohodlným plotostrihom AL -KO žiadny problém.

Trvale ostré, diamantom ostrené nože zaručujú čistý strih. Protinárazová ochrana chráni nôž pri zastrihovaní blízko pri zemi a pozdĺž stien, tulec zároveň slúži ako držiak na stenu.

Technická špecifikácia

Značka AL-KO
Výkon motora vo wattoch 550 W
Produktový rad Comfort
Typ pohonu Elektrický
Dĺžka rezu v mm 520
Princíp kosenia protibežný bezpečnostný nôž
Hodnota vibrácií (m/s^2) 2.9
Maximálna šírka rezu v mm 18
Počet otáčok v ot./min 3200
Typ noža brúsený diamantom
Akustický výkon LwA [dB (A)] 97
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 98
Akustický tlak v LpA [dB (A)] 86
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)
Názov stiahnutého súboru 1 (0.00 B)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.