Plotostrih Ht 550 Safety Cut

Číslo produktu: 112680 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Znovu dostupné od 24.07.2024
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Výkonné, efektívne a bezpečné elektrické nožnice na živý plot
  • Diamantovo brúsený bezpečnostný nôž 52 cm s ochranou proti nárazu
  • Práca bez únavy vďaka pohonu s nízkymi vibráciami, dobrému vyváženiu prístroja a ergonomicky tvarovaným ovládacím prvkom
  • Odolné, robustné puzdro s integrovanou vodováhou a bezpečnostným lankom
  • Obsahuje ochranný tulec na praktické odkladanie na stenu

Elektrický plotostrih na živý plot AL-KO HT 550 Safety Cut – efektívny a extra bezpečný 

Bezemisné a tiché elektrické nožnice na živý plot AL-KO HT 550 Safety Cut sú vaším ideálnym pomocníkom pre spoľahlivú starostlivosť o vaše záhradné ozdoby. Ľahké, manévrovateľné a výkonné elektrické nožnice na živý plot sú vhodné najmä pre malé až stredne veľké záhrady – ideálne pre udržiavacie a omladzovacie rezy. AL-KO HT 550 Safety Cut sú veľmi bezpečné nožnice na živý plot a majú extra bezpečnostné lanko, ktoré znemožňuje prestrihnutie lana nožnicami na živý plot. Vďaka nízkej hmotnosti a kompaktným rozmerom vám model 550 ponúka vysokú manévrovateľnosť pri práci. Priložený tulec slúži ako nástenný držiak na bezpečné uloženie nožníc na živý plot, ktoré je šetrné k zariadeniu.

Technické údaje elektrického plotostrihu na živý plot 550 Safety Cut

Model 550 (550 wattov) je vybavený kvalitným diamantom brúseným bezpečnostným nožom s dĺžkou rezu 52 cm. S robustným protibežným nožom dosiahnete rýchly a presný rez s optimálnou ochranou osôb a vybavenia. Dobre premyslený bezpečnostný kábel poskytuje dodatočnú ochranu pred poškodením elektrického kábla nožníc na živý plot. Integrovaná vodováha vás podporí pri precíznom a priamom strihaní živého plotu. Protibežný bezpečnostný nôž má reznú hrúbku 18 mm s rýchlosťou zdvihu 3 200 ot./min. HT 550 je v porovnaní s benzínovým modelom extrémne nenáročný na údržbu. Mimoriadne tiché nožnice na živé ploty môžete bez váhania používať takmer v každej obytnej oblasti, bez toho, aby ste museli venovať pozornosť strnulým časom alebo riskovať problémy so susedmi. Nízka hmotnosť len 3,6 kg zaisťuje, že môžete pracovať bez únavy aj pri dlhšom používaní.

Kúpte si nožnice na živý plot AL-KO HT 550 Safety Cut a ich alternatívy

Elektrický plotostrih na živý plot HT 550 si môžete zakúpiť z pohodlia domova v našom internetovom obchode alebo u špecializovaného predajcu. Je to šikovný, veľmi bezpečný zástupca výkonných bezemisných elektrických nožníc na živý plot AL-KO a s dĺžkou strihu 52 cm a výkonom 550 W je ideálny pre stredne veľké záhrady.

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 112680
EAN 4003718040319
Hmotnosť netto v kg 3.6 KG
Hmotnosť brutto v kg 4.65 KG
Počet otáčok v ot./min 3200
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 98
Produktový rad Comfort
Značka AL-KO

Power supply

Typ pohonu Elektrický

Cutting System

Dĺžka rezu v mm 520 MM
Princíp kosenia protibežný bezpečnostný nôž

Engine

Výkon motora vo wattoch 550 W

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (10.41MB)
Názov stiahnutého súboru (184.91KB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.