Pluh orací pre MH 770 / MH 1150

Číslo produktu: 113975 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, plus Náklady na dopravu
  • Vhodné pre kultivátory AL-KO MH 770 a MH 1150
  • Robustná konštrukcia z oceľového plechu
  • Ideálne na výsadbu záhonov

Pluh orací pre benzínový kultivátor MH 770 a MH 1150
Orací pluh obracia pôdu, a preto je obzvlášť vhodný na zapracovanie odumretých častí rastlín do pôdy, a tým na vytváranie záhonov. Vyrobené z kvalitnej lakovanej ocele.

Kúpte si orací pluh AL-KO 
Zakúpte si pluh teraz v našom internetovom obchode alebo u niektorého z našich špecializovaných predajcov. Potrebujete ešte osypovací pluh alebo vyorávač zemiakov? Potom vám odporúčame osypovací pluh 770 (č. tovaru 113973) alebo osypovací pluh 1150 (č. tovaru 113974) a vyorávač zemiakov (č. tovaru 113976).

 

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 113975
EAN 4003718063264
Dĺžka krabice v cm 51

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (8.56MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (110.06KB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.