Pluh osypovací pre MH 770

Číslo produktu: 113973 Skladom
expected to be with you on 25.07.2024
Vrátane 20% DPH, plus Náklady na dopravu
  • Vhodné pre kultivátor AL-KO MH 770
  • Robustná konštrukcia z oceľového plechu
  • Na kyprenie pôdy
  • Na vytváranie riadkov na výsadbu

AL-KO osypovací pluh pre benzínový kultivátor MH 770
Pluh je ideálny na kyprenie pôdy a vytváranie riadkov na sadenie. Vyrobené z kvalitnej lakovanej ocele.

Kúpiť osypovací pluh AL-KO 770 a alternatívy
Kúpte si mulčovací pluh 770 teraz v našom internetovom obchode alebo u niektorého z našich špecializovaných predajcov. Ku kultivátoru MH 770 sú k dispozícii aj ďalšie prídavné zariadenia, napríklad vyorávač zemiakov (položka č. 113976), orací pluh (položka č. 113975) alebo súprava oceľových hnacích kolies (položka č. 113977).

 

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 113973
EAN 4003718063240
Hmotnosť netto v kg 2.34 KG
Hmotnosť brutto v kg 2.7 KG
Značka AL-KO

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (8.56MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (110.06KB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.