Pluh osypovací pre MH 770

Číslo produktu: 113973 Skladom
Vrátane 20% DPH, plus Náklady na dopravu
  • Vhodné pre kultivátor AL-KO MH 770
  • Robustná konštrukcia z oceľového plechu
  • Na kyprenie pôdy
  • Na vytváranie riadkov na výsadbu

AL-KO osypovací pluh pre benzínový kultivátor MH 770
Pluh je ideálny na kyprenie pôdy a vytváranie riadkov na sadenie. Vyrobené z kvalitnej lakovanej ocele.

Kúpiť osypovací pluh AL-KO 770 a alternatívy
Kúpte si mulčovací pluh 770 teraz v našom internetovom obchode alebo u niektorého z našich špecializovaných predajcov. Ku kultivátoru MH 770 sú k dispozícii aj ďalšie prídavné zariadenia, napríklad vyorávač zemiakov (položka č. 113976), orací pluh (položka č. 113975) alebo súprava oceľových hnacích kolies (položka č. 113977).

 

Technická špecifikácia

Hmotnosť netto v kg 2.34 KG
Hmotnosť brutto v kg 2.7 KG
Dĺžka krabice v cm 41 CM
Značka AL-KO
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (8.56MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (110.06KB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.