Predfilter pre AL-KO záhradné čerpadlá 100/1"

Číslo produktu: 113720 Skladom
expected to be with you on 19.06.2024
Vrátane 20% DPH, plus Náklady na dopravu
  • Chráni čerpadlá, postrekovače, sprchy a ďalšie zariadenia pred nečistotami. S umývateľnou filtračnou vložkou
  • S mosadznými vložkami pre trvalo tesné nákrutky
  • Priehľadné filtračné sklo pre kontrolu stupňa znečistenia
  • Vrátane spojovacieho materiálu 1/1" a 1/3/4"

Zákazníci tiež často kupujú...

32,90 €
Tento produkt
199,00 €
Skladom

Celková cena za všetky produkty

231,90 €

Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu

 

Tento predfilter chráni vnútorný mechanizmus vášho záhradného čerpadla pred poškodením spôsobeným nečistotami a možno ho pritom ľahko udržiavať.

 

Predfilter AL-KO 100/1" pre záhradné čerpadlá je dôležitým doplnkom pre dlhodobé fungovanie vášho vodného čerpadla. Účinne chráni mechanizmus čerpadla pred opotrebovaním spôsobeným nečistotami, ako je piesok a iné hrubé častice. Najlepšie je objednať predfilter, keď si kupujete záhradné čerpadlo. Je vhodný pre takmer všetky záhradné čerpadlá. Vďaka dodávaným spojovacím kusom v rôznych veľkostiach ho možno rýchlo nainštalovať. Ako originálny náhradný diel predfilter presne zapadá a je dodávaný s dvomi tesniacimi krúžkami. Navyše je ľahko umývateľný a veľmi odolný, a to aj pri nepretržitom používaní. Obzvlášť praktické: filter je priehľadný, aby bolo možné okamžite rozpoznať a odstrániť cudzie telesá a nečistoty. Max. Pracovný tlak 6 bar. Prietok pri 2 baroch je 3000 l/h.

 

Nákup predfiltra AL-KO 100/1" pre záhradné čerpadlá

Kúpte si predfilter AL-KO pre záhradné čerpadlá teraz v našom e-shope alebo u vybraných autorizovaných partnerov. U nás nájdete ďalšie príslušenstvo a náhradné diely pre vaše záhradné čerpadlo, ponorné čerpadlo a automatickú alebo klasickú domácu vodáreň.

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 113720
EAN 4003718060331
Značka AL-KO

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.