Rozmetadlo AL-KO SP60

Číslo produktu: 113874 Obmedzené množstvo
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Praktické rozmetadlo pre traktory AL-KO. Všestranný pre rozmetanie hnojív, semien, vápna, soli, alebo zimnú drti. Iba v spojení so závesným zariadením prod. č. 119831
  • Možno použiť v lete aj v zime
  • Veľká kapacita s 56 L a rozmetacie šírkou 2-5 m
  • Praktická odmeriavací páka s nastavovací stupnicou (približne 5-30 mm)
  • Jednoduché a praktické ovládanie
  • Masívny oceľový rám a plastová nádoba na drť

Zákazníci tiež často kupujú...

Pred. č.: 113874
159,00 €
Tento produkt
49,00 €
Obmedzené množstvo
49,00 €
Obmedzené množstvo

Celková cena za všetky produkty

257,00 € *


Rozmetadlo AL-KO SP 60

Všestranný záhradné pomocník. Široké pneumatiky zaisťujú dobré jazdné vlastnosti aj na nerovnom povrchu. Max. Rýchlosť 5 km / h. Rozmetané množstvo možno presne nastaviť pomocou dávkovacej páky. Možno použiť po celý rok - v lete aj v zime. Vhodný aj pre väčšie plochy. Používajte iba v spojení s prívesom (nie je súčasťou dodávky).


Nákup rozmetadlá SP 60 a alternatívy

Jednoducho si kúpte rozmetadlo SP 60 v našom e-shope alebo si nájdite autorizovaného predajcu vo vašom okolí. Rozmetadlo SP 60 je ideálnym doplnkom vášho traktora AL-KO.

Technická špecifikácia

Hmotnosť netto v kg 16 KG
Hmotnosť brutto v kg 16.1 KG
Produktový rad Easy
Značka AL-KO
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (38.91MB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.