Vážení zákazníci , dovoľujeme si vás upozorniť, že všetky objednávky, ktoré boli prijaté po 20.12.2023, budú odoslané až 8.1.2024.

Rýchlonabíjačka AL-KO 18 V C 60 Li

Číslo produktu: 113858 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
15% zľava z doporučenej ceny 52,90 €
Vrátane 20% DPH, plus Náklady na dopravu
  • Rýchlonabíjačka batérií radu 18 V
  • Pre batéria Li-Ion 18 V max. 6,0 A

S rýchlonabíjačkou AL-KO môžete batéria 18 V plne nabiť už za 50 minút.


Rýchlonabíjačka AL-KO

S originálnou nabíjačkou AL-KO AKU náradie radu 18 V nabíjať rýchlo a efektívne. Nabíjačka pracuje s maximálne 20 V. a max. 6 A. Signalizácia pomocou LED ukazovatele, vás informuje o plnom nabití akumulátora. Ak striedavo používate a nabíjate niekoľko batérií, môžete so svojimi záhradníckymi prácami pracovať bez prestávky. Batérie nie sú súčasťou dodávky.


Kúpte si teraz rýchlonabíjačku AL-KO

Rýchlonabíjačka pre akumulátory radu 18 V zakúpite v našom internetovom obchode, alebo u našich autorizovaných partnerov.

Technická špecifikácia

Typ pohonu AKU
Akumulátorová rada AL-KO 18 V
Počet slotov na akumulátor 1 ST
Hmotnosť netto v kg 0.85 KG
Rozmer výška v cm bez kartóne 24.8 CM
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 13.8 CM
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 8.3 CM
Dĺžka krabice v cm 43.6 CM
Kompatibilná batéria 113559, 113698
Produktový rad Easy
Značka AL-KO
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (8.88MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (122.4KB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.