Sada AL-KO / kolesá vrátane držadiel / pre 2500-C / 3500-C / 6500-C

Číslo produktu: 113346 Obmedzené množstvo
expected to be with you on 22.07.2024
Vrátane 20% DPH, plus Náklady na dopravu
  • Sada kolies vrátane rukovätí pre pohodlnú prepravu našich generátorov energie.<p>Vhodné preAL-KO 2500-C
  • AL-KO 3500-C
  • AL-KO 6500-C

Sada zahŕňa kolesá a držadlo pre pohodlnú manipuláciu s elektrocentrálou.

Vhodné pre

  • AL-KO 2500-C
  • AL-KO 3500-C
  • AL-KO 6500-C
...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 113346
EAN 4003718055610
Hmotnosť brutto v kg 6.5 KG
Značka AL-KO

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.