Tlakové ponorné čerpadlo DIVE 6500/34

Číslo produktu: 113884 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Výkonný 3-stupňový pohon čerpadla
  • Novo navrhnutý plavákový spínač integrovaný ako dodatočná ochrana proti chodu nasucho
  • Pevné teleso z nehrdzavejúcej ocele s filtračným sitom a hriadeľom čerpadla z nehrdzavejúcej ocele
  • Vrátane prípojky na inštaláciu "plávajúceho odsávania" na nasávanie vody
  • Umožňuje prevádzku viacerých zavlažovacích systémov
  • Výstup čerpadla pre veľký prietok

S ponorným tlakovým čerpadlom AL-KO DIVE 6500/34 môžete kombinovať výhody záhradného a ponorného čerpadla.
Ponorné tlakové čerpadlo DIVE 6500/34 spája výhody záhradných a ponorných čerpadiel s veľkým prietokom a konštantným vysokým tlakom. Čerpanie vody do a zo zásobníkov, (servisné) čerpanie vody zo studní/šachiet/iných zásobníkov vody, prevádzka postrekovačov trávnika, zásobovanie komplexných zavlažovacích systémov až po automatické zásobovanie domu vodou v spojení s Hydrokontrolou. Osobitnou výhodou tohto čerpadla je veľký prietok pri konštantnom vysokom tlaku.

 

Inovatívny tesniaci systém na dlhodobú prevádzku
Keramické tesnenie na ochranu proti vysokému tlaku do 4 barov. Tri ďalšie perové tesnenia trvalo chránia čerpadlo pred prenikaním vody. 

Ponorné tlakové čerpadlo DIVE 6500/34 možno používať na mobilné alebo stacionárne zavlažovanie vďaka praktickému integrovanému držadlu na prenášanie a 10 m dlhému napájaciemu káblu, ako aj hmotnosti len približne 10 kg. Nekorodujúce materiály, ako je nehrdzavejúca oceľ použitá na puzdre, a bezúdržbové komponenty zaručujú dlhodobú prevádzku čerpadla. Novo navrhnutý plavákový spínač slúži ako dodatočná ochrana proti chodu nasucho.

Vďaka výkonnému 1000 W motoru a 3-stupňovému pohonu čerpadla sa dosiahne prietok až 6 500 l/h, čo znamená, že čerpanie vody je hotové za krátky čas. Je určený na ponorenie do hĺbky 7 m a zvládne dodávku až do 34 m. Maximálny priemer zrna je 0,5 mm. K výstupu čerpadla možno ľahko pripojiť 1,5-palcovú hadicu (47,8 mm). Inštaláciu "plávajúceho odberu" na čerpanie vody z čistej časti cisterny možno vykonať bez použitia náradia. Čerpadlo sa používa v polohe ležmo. Špeciálne tvarované rukoväte účinne zabraňujú odvaľovaniu čerpadla.

Poznámka: Ponorné čerpadlo nie je vhodné na pitnú vodu, ale len na úžitkovú vodu a chlórovanú vodu (voda z bazéna) s teplotou nižšou ako 35 °C. Nie je vhodný na použitie v slanej vode, vo vode s agresívnymi chemikáliami ani vo vode obsahujúcej piesok.

Kúpiť ponorné čerpadlo AL-KO DIVE 6500/34 a jeho alternatívy
Ponorné tlakové čerpadlo DIVE 6500/34 si teraz môžete kúpiť v našom internetovom obchode alebo u niektorého z našich špecializovaných predajcov. Ak hľadáte alternatívu k tomuto čerpadlu, odporúčame vám automatické ponorné tlakové čerpadlo DIVE 5600/44 (č. položky 113883).

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 113884
EAN 4003718062021
Maximálny prietok l / h 6500 LPH
Maximálna dopravná výška v m 34 M
Maximálny tlak v baroch 3.4 BAR
Pohon čerpadla 3 polohy
Hmotnosť netto v kg 11 KG
Rozmer výška v cm bez kartóne 433 CM
Hmotnosť brutto v kg 11 KG
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 220 CM
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 220 CM
Dĺžka krabice v cm 258 CM
Dĺžka kábla v m 10 M
Produktový rad Premium
Značka AL-KO

Power supply

Typ pohonu Elektrický
Výkon motora vo wattoch 1000 W

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.