Traktor solo® by AL-KO T 15-93.7 HD-A

Číslo produktu: 127417 Skladom
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Maximálne pohodlie vďaka prehľadnému ovládaniu
  • Voliteľná funkcia mulčovania pomocou mulčovacieho klinu
  • Spoľahlivá 2-nožová kosačka s guľkovými ložiskami
  • Široké kolesá pre optimálny priebeh kosenia
  • Jednoduchý prechod na zimnú prevádzku (so snehovým pluhom)

Zákazníci tiež často kupujú...

2.490,00 €
Tento produkt
89,00 €
Obmedzené množstvo
74,90 €
Obmedzené množstvo
Pred. č.: 119832 Podrobnosti
31,90 €
Skladom

Celková cena za všetky produkty

2.685,80 € *


Objavte krásnu stránku kosenia trávnika pomocou našich traktorov na kosenie trávnika solo® by AL-KO. Traktorová kosačka T15-93.7 HD-A Comfort je ideálnym partnerom pre stredne veľké záhrady.


Traktorová kosačka T15-93.7 HD-A Comfort

Vysoko kvalitné komponenty vyvinuté v Nemecku a vyrobené v Rakúsku: Takto sa predstavuje traktor na kosenie trávnika T15-93.7 HD-A Comfort. S týmto výkonným traktorom na kosenie trávnika možno efektívne a predovšetkým pohodlne kosiť veľké plochy. Široká škála príslušenstva pre traktory na trávu, ako napríklad mulčovacia súprava, ukladanie riadkov, snežné radlice a oveľa viac. m. a ľahko odnímateľná kosiaca plošina z neho robia všestranného človeka v lete aj v zime. Každý, kto hľadá traktor na kosenie trávnika takmer na akýkoľvek účel, je s týmto produktom dobre oboznámený.


Technické podrobnosti traktora na kosenie trávnika T15-93.7 HD-A Comfort

Kompaktný základný traktor na trávu z produktovej rady Comfort so šírkou kosenia 93 cm je ideálny na efektívne a rýchle kosenie veľkých záhrad. Traktorovú kosačku T15-93.7 HD-A Comfort poháňa motor AL-KO Pro s výkonom 7,7 kW - robustný a bez vibrácií. Výšku kosenia je možné nastaviť jednou rukou v 6 krokoch od 30 mm do 80 mm. Odolná sekacia plošina z oceľového plechu obsahuje dva nože na čistý kosenie trávy a dá sa odňať jednoduchými rukoväťami. V zime je možné k traktoru na trávu T15-93.7 HD-A Comfort pripojiť aj snehový pluh. Mimoriadne veľké pneumatiky do 20 palcov zaisťujú dobrú priľnavosť a dobrý pokrok na každom povrchu a v každom teréne. Veľký zberný box s objemom 220 l je možné vyprázdniť priamo z nastaviteľného sedadla vodiča pomocou teleskopickej páky. Praktický volant a prehľadné ovládacie prvky poskytujú ďalšiu výhodu v pohodlí.


Kúpte si traktorový kosačku T15-93.7 HD-A Comfort a alternatívy

Traktorová kosačka T15-93.7 HD-A Comfort je ideálnym partnerom na kosenie veľkých trávnikov. Pohodlné, efektívne a so špičkovými výsledkami: s ním objavíte krásnu stránku kosenia. Ak hľadáte traktor na kosenie na trávu so šírkou záberu 103 cm, odporúčame vám traktorový kosačku T15-103.7 HD-A Comfort. Náš tip: S rozsiahlym príslušenstvom je traktor na trávu solo® by AL-KO skutočne všestranný a v zime aj v lete zvládne svoju prácu.


Naše výhody pre vás

Prémiová donášková služba AL-KO: Naše produkty solo® by AL-KO dodávajú naši regionálni špecializovaní maloobchodníci. Naša prémiová donášková služba zahŕňa dodávku zmontovaného produktu na vašu záhradu a poučenie o používaní operačného zariadenia.

Výhody

Comfortable Access

Comfortable Access

Our lawn tractors are designed to be easy to mount and dismount whilst also providing a high degree of legroom for comfort during use.

Acoustic fill level indicator

Acoustic fill level indicator

The large-volume gras catcher box warns the user with an acoustic signal as soon as the box is full.

Extra strong frame

Extra strong frame

Our lawn tractors feature torsionally rigid, durable and very stable frames with a sophisticated design providing the protection of moving parts.

Outstanding design

Outstanding design

The striking appearance, the clear lines and the excellent workmanship make our lawn tractors eye-catching and stylish.

Technická špecifikácia

no retrofit kit available
196.5 CM
Značka solo by AL-KO
Výkon v kW 7.7 KW
Pracovná šírka v cm 93 CM
Šírka záberu v cm 95 CM
Výška kosenia min./max. v mm 30 - 80 MM
Model motora 024
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 239 CM
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 102 CM
Rozmer výška v cm bez kartóne 114 CM
Objem v ccm 452
Počet otáčok v ot./min 2600
Počet valcov motora 1
Elektrický štart áno
Funkcia mulčovanie voliteľné
Automatický sýtič nie
Svetlomety 004
Materiál zberného koša odolná tkanina
GT_DIFFERENZIALSPERRE 002
Primer nie
Rýchlosť vzad max. km/h 4 KMH
Zadné koleso (Ø v palcoch) 18X8.5-8
Objem zberného koša v litroch 220 L
Typ displeja bez
Objem palivovej nádrže v l 7 L
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 100
Predné koleso (Ø v palcoch) 15X6.0-6
Typ kosiaceho zariadenia štandardné
Elektrické vyprázdňovanie koša nie
GT_STOSSSTANGE optional
Ukazovateľ naplnenia koša áno
Výkon zariadenia v kW 7.7
Konektivita žiadny / žiadne
Nastavenie výšky kosenia Centrálne - 6 polôh
Prenos Nožný hydrostat T3
Bočné vyhadzovanie nie
Rýchlosť vpred max. km/h 9 KMH
Hmotnosť brutto v kg 290 KG
Hmotnosť netto v kg 227 KG
Produktový rad COMFORT pro
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (27.66MB)
Názov stiahnutého súboru (21.42MB)
Názov stiahnutého súboru (4.26MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (136.43KB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.