Vertikálná štiepačka dreva AL-KO LSV 6

Číslo produktu: 113788 Skladom
expected to be with you on 22.07.2024
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Stojaca štiepačka dreva
  • Dĺžka štiepania až 55 cm a sila štiepania 6,0 t
  • Pevná rámová konštrukcia odolná voči skrúteniu pre väčšiu bezpečnosť a dlhšiu životnosť
  • Obojručná bezpečnostná obsluha
  • Vrátane transportných koliesok

Zákazníci tiež často kupujú...

569,00 €
Tento produkt

Celková cena za všetky produkty

577,90 €

Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu

 

Variabilné, presné a silné: Stojanové štiepačky dreva AL-KO sú ideálne na štiepanie veľkých kusov dreva.

Štiepačka dreva AL-KO LSV 550/6

S vertikálnymi štiepačkami dreva od AL-KO možno ľahko štiepať aj väčšie drevo. Profesionálne obojručné bezpečnostné ovládanie s integrovanými pazúrmi na uchytenie dreva zaručuje bezpečnú prácu a presné štiepanie dreva. Dokonca aj tenké alebo diagonálne rezané drevo je možné presne fixovať. Odolné, kvalitné materiály a viacnásobne zvárané komponenty zaisťujú dlhú životnosť štiepačky dreva.

Technické detaily štiepačky dreva AL-KO LSV 550/6

Štiepačka dreva AL-KO LSV 550/6 od AL-KO štiepa kusy dreva s dĺžkou až 55 cm. Dosahuje maximálnu štiepaciu silu 6,0 t. Vzhľadom na pevnú konštrukciu a použitie kvalitných materiálov je hmotnosť štiepačky AL-KO LSV 550/6 cca 98 kg. Stojanová štiepačka dreva sa ovláda cez 230 voltovú prípojku (sieťová prevádzka) a dosahuje výkon motora 2 700 wattov. Kvalitné hydraulické čerpadlo umožňuje konštantný výkon pri maximálnom tlaku. Vďaka stabilným širokým pneumatikám možno štiepačku ľahko prepravovať aj na nerovnom povrchu. Veľká základná plocha zaisťuje pevný stojan. Napriek obojručnému bezpečnostnému ovládaniu a s tým spojenému zníženiu rizika odporúčame pri práci so štiepačkou nosiť bezpečnostnú obuv, ochranné okuliare a rukavice. Pri práci dbajte na to, aby bola štiepačka položená na pevnom a rovnom povrchu.

Kúpte si stojacu štiepačku dreva AL-KO LSV 550/6 a alternatívy

Štiepačku dreva AL-KO LSV 550/6 si môžete zakúpiť priamo v našom internetovom obchode alebo u niektorého z našich špecializovaných predajcov. Ak chcete štiepať drevo s maximálnou štiepacou silou 8,0 t, odporúčame stojacu štiepačku AL-KO LSV 560/8.

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 113788
EAN 4003718060744
Hmotnosť netto v kg 98.2 KG
Maximálna dĺžka polena v mm 550 MM
Maximálny tlak v tonách 6 TO
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 97
Značka AL-KO
Produktový rad Easy

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (9.79MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (90.9KB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.