Vážení zákazníci , dovoľujeme si vás upozorniť, že všetky objednávky, ktoré boli prijaté po 20.12.2023, budú odoslané až 8.1.2024.

Vertikálná štiepačka dreva AL-KO LSV 6

Číslo produktu: 113788 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Stojací štípač na dřevo
  • Štípač na polena o délce až 550 mm a štípacím tlakem 6 tun
  • Vysoký výkon motoru umožňuje dosahování velkého štípacího tlaku
  • Zesílená konstrukce vysoce odolného rámu pro větší bezpečnost a delší šivotnost
  • Bezpečné obouruční ovládání a nastavitelná pracovní výška ve 3 polohách
  • Včetně transportního kola

Variabilní, přesný a silný: Vertikální štípač dřeva AL-KO je ideální pro štípání velkých kusů dřeva.


Vertikální štípač dřeva AL-KO LSV 550/6

S vertikálním štípačem dřeva LSV 550/6 snadno zvládnete naštípat i objemné kmeny. Profesionální obouruční ovládání s ocelovými držáky a přesné štěpení dřeva, zajišťují bezpečný a rychlý provoz. Tenké, nebo podélně řezané dřevo lze zafixovat. Odolné materiály a vysoce kvalitní komponenty zajišťují dlouhou životnost našich štípačů.


Technické detaily vertikální štípač dřeva LSV 550/6

Horizontální štípač dřeva zvládne polena až do délky 550 mm a díky štípacímu tlaku 6 tun snadno rozdělí i objemné kmeny. Kvalitní hydraulické čerpadlo dosahuje stálého výkonu při maximálním tlaku. Robustní a vysoce kvalitní konstrukce je ošetřena odolnou práškovou barvou, která štípač chrání proti korozi. Štípač je napájen pomocí 230 V (domácí síť) a dosahuje výkonu 2700 W. Štípač lze snadno přemisťovat díky širokým terénním pneumatikám. Hmotnost štípače je 98 kg.
Navzdory obouručnímu ovládání, bezpečnostním prvkům a souvisejícímu snížení rizika, doporučujeme při práci se štípačem nosit bezpečnostní obuv, obranné brýle a rukavice. Při provozu se ujistěte, že je štípač dřeva postaven na pevný a rovný povrch.


Vertikální štípač dřeva AL-KO LSV 550/6 Nákup a alternativy

Jednoduše nakupte horizontální štípač na našem e-shopu, nebo u našich autorizovaných prodejců ve vaší blízkosti.
Pokud chcete štípat dřevo s větším štípacím tlakem, pak vám doporučujeme vertikální štípač dřeva AL-KO LSV 560/8.

Technická špecifikácia

Hmotnosť netto v kg 98.2 KG
Maximálna dĺžka polena v mm 550 MM
Maximálny tlak v tonách 6 TO
Dĺžka krabice v cm 57 CM
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 97
Produktový rad Easy
Značka AL-KO
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (9.79MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (90.9KB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.