Vyorávač zemiakov pre MH 770 / MH 1150

Číslo produktu: 113976 Skladom
expected to be with you on 25.07.2024
Vrátane 20% DPH, plus Náklady na dopravu
  • Vhodné pre kultivátory AL-KO MH 770 a MH 1150
  • Robustná konštrukcia z oceľového plechu
  • Ideálne na zber zemiakov

Vyorávač zemiakov pre benzínové kultivátory MH 770 a MH 1150
Ideálny pomocník pri zbere zemiakov. Špeciálne hroty pomáhajú vyberať zemiaky z vášho poľa. Vyrobené z kvalitnej lakovanej ocele.

Kúpte si vyorávač na zemiaky AL-KO a jeho alternatívy
Kúpte si vyorávač zemiakov teraz v našom internetovom obchode alebo u niektorého z našich špecializovaných predajcov. Ako ďalšie príslušenstvo k benzínovým kultivátorom MH 770 a MH 1150 vám ponúkame osypovací pluh 770 (č. položky 113973) alebo osypovací pluh 1150 (č. položky 113974), orací pluh (č. položky 113795) alebo sady oceľových hnacích kolies.

 

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 113976
EAN 4003718063271
Dĺžka krabice v cm 50 CM

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (8.56MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (110.06KB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.